١٣٩٩/١٠/٢٨ ٢:٢٥ ق ظ
کد خبر : ١٠٥٦٤٣
افتتاح کلینیک طب کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس
طلانیوز: رئیس مرکز خدمات درمانی و طب کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس از اجرای طرح توسعه و تجهیز درمانگاه و افتتاح کلینیک طب کار این شرکت خبر داد.
به گزارش طلانیوز:   «حمیدرضا مرادی» در این باره بیان داشت: با اجرای طرح توسعه و تجهیز درمانگاه و افتتاح کلینیک طب کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس زمینه برای خدمات‌دهی بهتر و باکیفیت‌تر به کارکنان این پالایشگاه فراهم شد.
وی ادامه داد: در طرح توسعه و تجهیز درمانگاه و کلینیک طب کار پالایشگاه، آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و مولکولی، رادیولوژی، حمام سوختگی، سونوگرافی، رادیولوژی، تریاژ، مطب پزشک، دندان‌پزشکی، مشاوره قلب، ادیومتری، اسپیرومتری و ... در نظر گرفته ‌شده‌ است.
رئیس مرکز خدمات درمانی و طب کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس ابراز کرد: آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و مولکولی با انجام آزمایش‌های آنتی‌بادی، هورمونی و سینوسی نیازهای درمانی کارکنان را تأمین خواهد کرد و پس از نصب تجهیزات موردنیاز تست آنتی‌بادی را نیز در آزمایشگاه این مرکز انجام خواهیم داد.
وی افزود: رادیولوژی این درمانگاه نیز در حال طی کردن مراحل نهایی راه‌اندازی است و حمام سوختگی با وان‌های ویژه نیز راه‌اندازی خواهد شد تا در صورت نیاز خدمات شایسته‌ای را به بیماران ارائه کند.
در ادامه «امین ضمیری» سرپرست مدیریت درمان، بهبود روابط کار و مددکاری شرکت نفت ستاره خلیج فارس نیز خاطرنشان کرد:
 آزمایش‌های ادواری طب کار وارزیابی روان شناختی ، معاینات و انجام تست های  روانشناختی در این پالایشگاه خبر داد و افزود: ارزیابی‌های روان‌شناختی بر اساس ویژگی‌های هر واحد و سمت سازمانی در انتخاب صحیح فرد و شغل مناسب، بسیار موثر و کارساز خواهد بود.
وی در پایان گفت: توسعه و تجهیز این درمانگاه گامی اساسی در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس با کاهش بار مراجعات به مراکز درمانی شهر بندرعباس خواهد بود.
برچسب ها
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :