١٣٩٩/١١/٢٧ ١٠:٤٢ ب ظ
کد خبر : ١٠٥٧٣٧
بازدید مدیرعامل بیمه میهن از شعبه کرج
طلانیوز: مدیرعامل بیمه میهن بعد از ظهر امروز از شعبه این شرکت در کرج بازدید و با کارکنان و شبکه فروش دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش طلانیوز:  دکتر مصطفوی در جریان این بازدید از نزدیک در جریان فعالیت های این شعبه قرار گرفت و در مورد عملکرد و مسائل جاری با کارکنان و نمایندگان به بحث و تبادل نظر پرداخت.
 
دکتر مصطفوی با قدردانی از تلاشها و زحمات همکاران شعبه کرج، با اشاره به اهداف راهبردی و برنامه های پیش روی بیمه میهن، بر لزوم توجه به راهبردها و توسعه فعالیت ها، رعایت اصول بیمه گری حرفه ای، تعامل و ارتباط مطلوب با بیمه گذاران و فعالان اقتصادی استان کرج به منظور جذب پورتفوی و ارائه خدمات مطلوب و پوشش های بیمه ای تاکید کرد.
 
دکتر مصطفوی مشتری مداری، تعامل سازنده و حسن برخورد با بیمه گذاران و جلب رضایت آنان را از اصول بیمه گری دانست و بر رعایت این اصول در روند فعالیت ها تاکید کرد. وی همچنین تقویت و گسترش شبکه فروش را با بکارگیری نیروهای توانمند مورد تأکید قرار داد.
 
در جریان این بازدید، صادق جعفریان سرپرست شعبه کرج نیز ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل و هیات همراه، به ارائه گزارش عملکرد و طرح مسائل مرتبط با شعبه متبوع پرداخت و درخواست ها و پیشنهادهای خود را برای بهبود عملکرد و فعالیت های شعبه و شبکه فروش ارائه کرد.
برچسب ها
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :