١٣٩٩/١٢/٠٣ ١١:٤٦ ق ظ
کد خبر : ١٠٥٧٥٥
رکورد های جدید درچادرملو
تولید کنسانتره از مرز10 میلیون و 569 هزارتن عبور کرد
طلانیوز: تلاش خستگی ناپذیر پرسنل مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو برای نیل به اهداف تولید و فراتر از برنامه های پیش بینی شده همچنان ادامه دارد .
به گزارش طلانیوز:    طی 11 ماه گذشته میزان تولید کنسانتره سنگ آهن در 5 خط تولید این محصول در مجتمع معدنی چادرملو از مرز 10 میلیون و 569 هزارو 306 تن گذشت و رکورد جدیدی در تولید این محصول بدست آمد. 
به عبارتی، از ساعت 14 و 20 دقیقه دوم اسفند ماه با شکسته شدن آخرین رکور، در هر دقیقه یک  رکورد جدید تولید کنسانتره ثبت می شود . لازم بذکر است این میزان تولید بالاترین رکوردی بود که در طول عمر این مجتمع  بدست آمده است.
این موفقیت، با وجود فرسودگی ماشین آلات و دستگاه ها، مشکلات عدیده در تامین قطعات یدکی و مصرفی، همکاری با وزارت نیرو برای کاهش مصرف برق و به تبع آن کاهش تولید در خطوط و مبارزه با بیماری کرونا بدست آمده است. 
همچنین طی این مدت، میزان مصرف آب نیز به نحو چشمگیری در واحدهای فرآوری کنسانتره چادرملو کاهش یافت و به میزان 76/14 درصد کمتر از سال گذشته  رسید.
از سوی دیگر برای دومین بار رکورد حمل کنسانتره در بهمن ماه امسال با ثبت عدد 1 میلیون و 135 هزارو 161 تن  و بارگیری در 13 هزارو 767 کامیون و  9 هزارو 966 واگن شکسته شد.
اولین رکورد حمل کنسانتره در آذر ماه امسال بدست آمده بود.
برچسب ها
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :