١٤٠٠/٠١/٢٨ ٢:٤٧ ب ظ
کد خبر : ١٠٥٩٠٧
رپرتاژ اگهی /
چطور خرید ویلا را به راحتی انجام دهیم؟
طلانیوز: اگر می خواهید خرید ویلا داشته باشید باید به شما بگوییم که حتما در خرید خود باید دقت لازم را به خرج دهید. حتی چیزی بیشتر از آنچه که در ارتباط با خرید آپارتمانها، انجام می دهید. ویلاها از هر نوعی که باشند، به دلیل موقعیت های خاصی جغرافیایی که دارند، از نظر اسناد و مدارک، می توانند در شرایط حساس تری قرار داشته باشند.
به گزارش طلانیوز:    چطور خرید ویلا را به راحتی انجام دهیم؟
اگر می خواهید به زودی در شمال خرید ویلا انجام دهید، بد نیست که بعضی نکات را بدانید و در هنگام خرید به آنها توجه کافی داشته باشید. ما می خواهیم در این مقاله با روش درست خرید، ویژگی های یک ویلای خوب، راهنمای انتخاب و ...شما را آشناتر کنیم. در این میان فرقی هم ندارد که ویلا جنگلی می خواهید یا ویلا ساحلی، در غرب مازندران قصد خرید دارید یا در مرکز و شرق آن و یا هر جای دیگر ایران. ما را همراهی کنید.

                                                                          خرید ویلا


یک ویلای خوب چه ویژگی هایی دارد؟
برای خرید ویلا در شمال استانداردهایی وجود دارد. مثلا شهری که قرار است در آن ویلا بخرید، نزدیکی و دوری ویلا به امکانات و شرایط رفاهی، سن ویلا، امکانات اولیه و آپشن های ویلا، قیمت ویلا نسبت به مناطق دیگر و البته دیگر ویلاهای همجوار و...
. یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید در هنگام خرید ویلا به آن توجه داشته باشید، این است که آب و هوای منطقه را مد نظر قرار دهید. چون رطوبت و بارندگی در شمال ایران زیاد است، بهتر است ویلایی را برای خرید در نظر بگیرید که عایق بندی خوبی در برابر رطوبت داشته باشد، کمی نسبت به سطح زمین فاصله داشته باشد و خیلی فلت نباشد، اصول اولیه ساخت در آنها کاملا رعایت شده باشد.
. نوع متریالی که در ساخت ویلا استفاده شده است، باید با بافت منطقه هماهنگی داشته باشد مخصوصا اگر طراحی و معماری بنا به شکل مدرن باشد.

چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :