١٤٠٠/٠٥/٣٠ ٤:١٩ ب ظ
کد خبر : ١٢٦٧٢٨
برای اولین بار در کشور صورت گرفت
تولید آرک معدن TH۳۶ در ذوب آهن اصفهان
طلانیوز: به همت متخصصان ذوب آهن اصفهان پروفیل آرک معدن TH۳۶ با استاندارد اروپایی در این کارخانه تولید و ایران بی نیاز از واردات این محصول شد.
به گزارش طلانیوز:  مدیر مهندسی نورد ذوب آهن اصفهان با اشاره به مقاومت بالای آرک معدن TH۳۶ ، این محصول را موجب تامین یکی از نیاز‌های بخش معادن با عمق و فشار زیاد دانست و گفت : در گذشته عمده آرک‌های معادن وارداتی بود، اما با همت و تلاش در ذوب آهن اصفهان از واردات این پروفیل بی نیاز شدیم.محمد امین یوسف زاده افزود : آرک هایی که در داخل تولید می شد نیز با روش های غیر ایمن بود که با توجه به خطرات کار در معدن و زلزله خیز بودن کشور ، تولید استاندارد این محصول ضرورت بسیار داشت .
 
وی با اشاره به اینکه در گذشته نیز آرک V۲۱ در ذوب آهن اصفهان تولید شده است ، افزود: حدود هفت ماه طراحی آرک معدن TH۳۶ طول کشید که در نهایت بر اساس استاندارد اروپایی و درخواست مشتری به تولید انبوه رسید. علیرضا مهرابی سرپرست نورد ۶۵۰ ذوب آهن اصفهان نیز ، آرک معدن TH۳۶ را یک محصول کاملاً ایرانی دانست و گفت : طراحی ، تکنولوژی و تراش غلتک ها در کارگاه نورد ۶۵۰ ذوب آهن انجام شد و امیدوارم به زودی آرک های TH دیگر نیز در این شرکت تولید شود.
برچسب ها
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :