١٤٠٠/٠٧/١١ ٧:١٩ ب ظ
کد خبر : ١٢٦٧٩٢
انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و بانک کشاورزی گیلان
طلانیوز: در راستای ارائه تسهیلات و حمایت از فعالین اقتصادی تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و بانک کشاورزی گیلان با حضور مهندس اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و مهندس نوری مدیر امور شعب بانک کشاورزی گیلان منعقد شد.
به گزارش طلانیوز: مهندس اکبری مقدم مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این نشست با اشاره به فعالیت بندر کاسپین و دو شهرک صنعتی در این منطقه بیان کرد : با توجه به موقعیت جغرافیایی ممتاز منطقه آزاد انزلی و روابط تجاری با کشورهای حاشیه خزر و اوراسیا حجم نقدینگی مناسبی از سوی سرمایه گذاران، تجار و بازرگانان در این منطقه در حال تبادل بوده و با توجه به فعالیت بیش از ۱۵۰ واحد تولیدی در دو شهرک صنعتی، بانک کشاورزی می‌تواند با ارائه خدمات به فعالین اقتصادی و واحدهای تولیدی به خصوص در زمینه کشاورزی موجب رونق فعالیت های اقتصادی شود.
 
وی در ادامه بانک کشاورزی را یکی از بانک های خوشنام در زمینه ارائه خدمات دانست و خاطرنشان کرد : با گسترش فعالیت بانک کشاورزی در منطقه آزاد انزلی تسهیلات بانکی مناسب و کم بهره در اختیارشان قرار خواهد گرفت .
 
مهندس رضا نوری مدیر شعب بانک کشاورزی گیلان نیز با استقبال از افزایش همکاری های دو سویه بیان کرد : به منظور سرمایه گذاری در هزار هکتار از بخش های کشاورزی آماده سرمایه گذاری هستیم و طرح های تسهیلاتی مناسب در اختیار سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی قرار خواهد گرفت.
 
بنابر این گزارش در تفاهم نامه بین سازمان منطقه آزاد انزلی و بانک کشاورزی گیلان به افزایش همکاری مبنی بر ارائه خدمات بانکی اعم از ارزی، ریالی، مالی و بانکداری الکترونیک به سازمان و حمایت از سرمایه گذاران جهت تولید صادرات با رعایت مقررات جاری بانک اشاره شده است.
برچسب ها
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :