١٤٠٠/٠٩/٠٢ ٣:٢٣ ب ظ
کد خبر : ١٢٧٠٦٥
فرمانده بسیج بیمه ایران:
برنامه های متنوعی در هفته بسیج برگزار می‌شود
طلانیوز: علی حسین طهماسبی فرمانده حوزه بسیج بیمه ایران، از برگزاری برنامه های متنوع، در این حوزه به مناسبت هفته بسیج، خبر داد.
به گزارش طلانیوز:   فرمانده بسیج بیمه ایران در خصوص برنامه‌ های امسال  که با شعار محوری "بسیج پاره تن مردم" برنامه ریزی شده و  توسط رده‌های مختلف بسیج دنبال خواهد شد، اظهار داشت : در عرصه ایثارگری ، بسیج  نقش مؤثری را در طول انقلاب اسلامی ایفا کرده است. شجره طیبه بسیج که با فرمان امام خمینی (ره) در پنجم آذرماه سال 1358 تشکیل شد از روز اول منشأ خیر و برکات بوده و در عرصه‌های مختلف نقش آفرینی داشته است. همچنین طی سال‌های اخیرشاهد حضور و مشارکت بسیجیان در عرصه‌های مختلف، حوادث طبیعی،درمان و واکسیناسیون بیماری کرونا و از سویی کمک به محرومان بودیم.

وی در ادامه افزود: حوزه  بسیج  شرکت سهامی بیمه ایران در حال حاضر از نظر ظرفیت و پتانسیل در حد بالایی قرار دارد و برنامه‌های مختلف و متنوعی را برای هفته بسیج در نظر گرفته است . برنامه های این حوزه شامل حضور بسیج در جلوی درب ورودی ساختمان مرکزی، توزیع ۳۰۰ بسته فرهنگی ، برگزاری مسابقات ورزشی دارت، آمادگی جسمانی وفوتبال، دیدار با خانواده معظم شهدای بیمه ایران با هماهنگی امور ایثارگران وروابط عمومی، برگزاری مسابقات فرهنگی ، زیارت عاشورا ، بازدید و تقدیر از پزشکان 15بیمارستان در سطح شهر تهران، استقرار تیم سازمان انتقال خون در ساختمان مرکزی به منظور اهدای خون توسط همکاران به مدت 2روز، نشست هفته صالحین  ومسابقات قرآنی خواهد بود.

طهماسبی با اشاره به برنامه پایانی هفته بسیج نیز اظهار داشت : به منظور تجلیل ازخدمات  فرماندهان قبلی بسیج بیمه ایران و همچنین  بازنشستگان بسیجی شرکت، در روز پایانی هفته بسیج  گردهمایی خانواده بسیج بیمه ایران با حضور همه همکاران و یکی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می گردد.

وی همچنین با تشریح فعالیت حوزه بسیج بیمه ایران در زمینه مسئولیت اجتماعی، تصریح کرد : حوزه بسیج بیمه ایران با تشکیل گروه‌های جهادی، حضوربسیار گسترده و در خور توجه در بخش‌های مختلف  و رویدادهای کشور داشت که از جمله آنها توزیع 35 تانکر در روز عاشورا به همراه بسته معیشتی در مناطق محروم استان خوزستان بود.

 از دیگر اقدامات این حوزه نیز، حضور در مناطق زلزله زده استان هرمزگان و توزیع  ۲ میلیارد ریال ، اقلام وبسته های معیشتی در بین زلزله زدگان این استان با هماهنگی مدیریت بیمه ایران استان هرمزگان بود.

 

برچسب ها
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :