١٣٩٨/٠٥/٣١ ٥:٣٧ ق ظ
کد خبر : ٧٠٩٨٨
اختصاصی/ طلا در دوره تثبیت است

gold-large_
طلانیوز: به روند قیمت های طلا و نقره در چند وقت اخیرکه نگاه می کنیم ، به طور مشخص تغییر چندانی اتفاق نیوفتاده است و فلز در حال تجربه دوره تثبیت هستیم...تاد بوبا هورویتز در کیتکو نوشت که هر بار که سطوح حمایتی امتحان می شوند ، فلزات به ظغیان در میانگین قیمتهای خود ادامه می دهند و موفق به حفظ آنها می شوند . دوره تثبیت قیمت ها همچنین به شکنجه دوران احتقان هم معروف است و یکی از سخت ترین الگوها برای  تجارت .

 

 

از دیدگاه ما هیچ چیز تغییر نکرده است .الگوها نشان می دهند که حرکت بعدی بزرگ بعدی قیمت ها در سطح بالاتری خواهد بود .تا زمانیکه کمترین قیمت های ( حمایتی ) حفظ شوند ، رالی طلا ادامه خواهد داشت ..معمولا در این الگوی قیمتی زمان های شروع ( مبادله )اشتباه زیادی در هر دو جهت ( صعود و فرود ) وجود دارد .

 

افزایشی ها همچنان به شکل پایداری کنترل را در دست دارند ، اما جریان قدرت آنها در انتهای میانگین قیمت ها قدرت خود را از دست می دهند .همانطور که افزایشی ها و کاهشی ها در نغییر مکان می دهند ، شکل تشکیل کف قیمت ها ساده است ..بعد از هر حرکت قیمت ، فلزات سقف های بالاتر و کف های قیمت بالاتر را ثبت می کنند ..فعلا ما خریدار هر دو فلز طلا و نقره هستیم و دیلیل برای عدوم ادامه رالی نمی بینیم .

برچسب ها
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :