١٣٩٩/٠٥/١٩ ٤:٣٣ ق ظ
کد خبر : ٧٥٢٤٤
اختصاصی/ ممکن است طلای شما مصادره شود

gold-coins1

طلانیوز: در دهه 1930 ، رئیس جمهور امریکا، فرانكلین روزولت دستورالعمل 6102 را صادر كرد كه همه را ملزم می كرد كه دارایی های طلای خود را به دولت آمریكا برگردانند.

 

 

بهب گزارش کینکو ، ای بی تاکر تاکر ، مدیر Metalla Royalty & Streaming و نویسنده کتاب "چرا طلا؟ چرا اکنون؟ جنگ علیه ثروت شما و چگونه می توان در ان پیروز شد گفت :" اگرچه محدودیت مالکیت طلا از آن زمان برطرف شده است ، اما هنوز این خطر وجود دارد که دولت ها بتوانند امروز نیز این کار را انجام دهند ،البته اگر قیمت طلا بسیار بالاتر باشد .

 

توضیح اینکه در این مورد مطلبی در کیتکو وجود دارد که در دست ترجمه است و به زودی منتشر می کنیم  و این اتفاق مصادره ممکن است در هر کشوری نیز روی دهد.

 

تاکر گفت که بسیار محتمل است که امروز نیز شا هدروند مصادره باشیم.

 

وی گفت: "روش ها و وسایل به مرور زمان تغییر می کنند ، اما قوانین کلی مدیریت شرایط نمی کند. من فکر می کنم به احتمال زیاد طلا به همان مشکلی که در دهه 1930 داشت باز خواهد گشت، اما به نظر می رسد شکلی متفاوت خواهد داشت. به عنوان مثال ، امروز می توانستید یک مبارزه و کمپین بر علیه طلا ایجاد کنید ، اما در قیمت بسیار بالاتری. در حال حاضر ، افراد کافی آن را ندارند ، بنابراین مصادره طلا تا زمانی که قیمت بسیار بالاتری تداشته باشیم عملی نمی شود  .

 

تاکر خاطرنشان كرد: دولت ها  برای از بین بردن ارزهایی به راحتی قابل ردیابی نیستند انگیزه دارند .

 

"طلا یک ارز ناشناس( غیر قابل ردیابی ) است ، و در برخی مواقع هدفی برای قدرت هایی خواهد بود ، و این یک دوره بسیار منطقی است که در آن وجود دارد ، اما با قیمت های بسیار بالاتر..... این اتفاق با 2000 دلار نمی افتد. "

 

مهمتر از آن ، وقتی طلا در دهه 1930 مصادره شد ، استاندارد طلا هنوز هم در کار بود و عملی می شد ...یعنی قیمت طلا به دلار سطحی مشخص داشت و بر اساس عرضه و تقاضا تغییر نمی کرد .

برچسب ها
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :