١٣٩٩/٠٨/٠٣ ٣:٣٨ ب ظ
کد خبر : ٨٥٣٤٣
بیمه ما در نیمه نخست سال 99 دو برابر سال گذشته سود شناسایی کرد
طلانیوز: بیمه ما در شش ماه نخست سال جاری 241 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرد که در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته با رشد 281 روبرو شد و در مقایسه با 12 ماه سال گذشته بیش از 208 درصد رشد داشته است .
به گزارش طلانیوز:  شرکت بیمه ما صورت های مالی میاندوره ای شش ماه منتهی به پایان شهریور ماه سال جاری (حسابرسی نشده) را منتشرکرد.
 
براساس این گزارش؛ این شرکت بورسی در شش ماه نخست سال جاری 649  میلیارد تومان حق بیمه تولید و 419 میلیارد تومان خسارت بیمه گذاران را جبران کرد.
 
در این دوره زمانی ای شرکت بیمه ای 55 درصد حق بیمه تولیدی خود را نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داد. در بخش جبران خسارت هم 65 درصد رشد داشته است .
 
بر همین اساس این شرکت خصوصی 363 میلیارد تومان درآمد حق بیمه در این شش ماه کسب کرد و هزینه خسارت این شرکت 321 میلیارد تومان اعلام شد، درآمد حق بیمه 29 درصد و هزینه خسارت 37 درصد نسبت به شش ماه نخست سال گذشته افزایش داشته است .
 
عملکرد مطلوب بیمه ما در بخش عملیات بیمه گری و هم بخش سرمایه گذاری ها باعث شد این شرکت 241 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کند که در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته با رشد نزدیک به سه برابری روبرو شد و در مقایسه با 12 ماه سال گذشته بیش از 208 درصد رشد داشته است .
 
بیمه ما به ازای هر سهم یک هزار و 605 ریال سود شناسایی کرد که شاهد رشد 281 درصدی بود و سود انباشته این شرکت با افزایش 255 درصدی در نیمه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به رقم 220 میلیارد تومان رسید.
 
عملکرد مطلوب این شرکت بورسی باعث شد حقوق صاحبان سهام این شرکت با رشد 60 درصدی نسبت به پایان سال گذشته به رقم 706 میلیاد تومان برسد.
برچسب ها
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :