نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه

نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه 30 ساله شد

نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه 30 ساله شد
لینک کوتاه کپی شد

پنجاه و دومین دوره نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه از 27 سپتامبر تا 1 اکتبر 2023 به مدت 5روز از ساعت 13 الی 22 در مرکز نمایشگاهی شارجه برگزار میشود.

به گزارش طلانیوز: نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه هر سال دوبار در شارجه امارات برگزار میشود. ثروتمندان بیشترین مخاطب این نمایشگاه هستند.

به طور خلاصه، نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه برای کسانی که قدردان جواهرات نفیس و ساعت‌های گرانقیمت هستند و می‌خواهند نبض این صنعت را احساس کنند، ضروری است.

لوگوی 52 امین نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه

 

نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه

 

تاریخچه نمایشگاه

این نمایشگاه در تاریخ صنعت جواهرات منطقه بی نظیر است. از زمانی که این نمایشگاه حدود 30سال پیش برای اولین بار در سال 1993 راه اندازی شد، تبدیل به بخشی ضروری از صنعت جواهرات و رویداد شاخص اکسپو سنتر شارجه شده است. نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه با مشارکت اتاق بازرگانی و صنعت شارجه برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه  ، جدیدترین طرح‌های ساعت‌های با ارزش ، جواهرات قیمتی ، طلا ، الماس و سنگ‌های قیمتی در جهان به نمایش ‌گذاشته میشود.

هر نمایشگاه جذابیت خاصی داشته است – از جوایز مگا شامل اتومبیل های لوکس و آویزهای الماس گرفته تا نمایش انحصاری بزرگترین حلقه طلای جهان.

 

نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه

 

مهمترین محصولات نمایشگاه شارجه

الماس  ، سنگ های قیمتی ، طلا ، جواهرات ، مروارید ، ابزار و ماشین آلات ساخت جواهرات  و ساعت مهمترین محصولاتی هستند که در نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه به نمایش گذاشته میشوند.

امارات متحده عربی که به خاطر معماری مدرن و فناوری های پیشرفته اش شناخته شده است، هنوز میراث فرهنگی غنی خود را حفظ می کند. در این نمایشگاه نه تنها طرح های مدرن و غربی بلکه جواهرات سنتی عربی  نیز به نمایش گذاشته میشود تا بر غنای فرهنگی منطقه تاکید بیشتری شود.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه