// کد مطلب: ۱۵۴۸۹۹

متقاضیان وام بدانند/

تسهیلات ارزان قیمت بانک پارسیان در جهت رونق تولید و کسب وکار

تسهیلات ارزان قیمت بانک پارسیان در جهت رونق تولید و کسب وکار
لینک کوتاه کپی شد

در شرایط کنونی که اقتصاد کشور با محدودیت‌های زیادی مواجه است و راه اندازی کسب و کارها بسیار سخت شده است، تسهیلات بانکی می تواند کمک شایانی در تسهیل و بهبود فضای کسب وکار نماید.

بر این اساس بانک پارسیان با جمع آوری نقدینگی های سرگردان جامعه و اعطای تسهیلات سعی دارد نقش مهمی در گردش چرخه تولید و و رونق کسب و کار مردم ایفا نماید و موجبات کاهش بیکاری و راه اندازی یا گسترش کسب و کار ها را فراهم آورد. در همین راستا اقدام به ارایه تسهیلات ارزان قیمت به شرح و شرایط ذیل نموده است :

تسهیلات اعتباری نوید پارسیان
بانک پارسیان امکان اعطای تسهیلات به صاحبان کسب‌وکارها، شرکتها، اصناف،مشاغل حرفه ای (پزشکان، دندان‌پزشکان، وکلا و…) و هر واحد اقتصادی (تولیدی، خدماتی و بازرگانی) اشخاص حقیقی (بانوان خانه‌دار، سپرده‌گذار، موجران، کارمندان و حقوق‌بگیران ، بازنشستگان و مستمری‌بگیران و …) را با شرایط ذیل فراهم نموده است :
• دریافت تسهیلات با نرخ‌های مناسب تا سقف 23%، متناسب با سطح عملکرد مشتری
• مبلغ تسهیلات تا 4 برابر معدل حساب؛
• مدت بازپرداخت حداکثر تا پنج سال
تسهیلات اعتباری پژواک
بانک پارسیان به منظور دریافت تسهیلات ارزان، سریع و آسان، بدون سقف، بدون نیاز به ضامن و سپری شدن دوره انتظار، طرح اعتباری پژواک پارسیان را معرفی کرده است.
در این طرح متقاضیان می توانند با حفظ سرمایه‌ی اولیه و بهره‌مندی از سود آن، تسهیلات ارزان قیمت دریافت کنید.
برای استفاده از این تسهیلات، کافیست با افتتاح سپرده ی بلندمدت یک ساله با نرخ سود 2% و توثیق آن تا پایان مدت تسهیلات، تسهیلاتی معادل 90% میزان سپرده با نرخ های توافقی مطلوب خود، با بازپرداخت تدریجی حداکثر 60 ماهه یا یکجا دریافت کنید.

تسهیلات ارزان قیمت بانک پارسیان در جهت رونق تولید و کسب وکار

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه