// کد مطلب: ۱۵۹۵۷۴

بیمه دانا/

بیمه دانا چک خسارت نقص عضو بیمه شده آموزش و پرورش اراک را پرداخت کرد

بیمه دانا چک خسارت نقص عضو بیمه شده آموزش و پرورش اراک را پرداخت کرد
لینک کوتاه کپی شد

شعبه اراک شرکت بیمه دانا ضمن انجام تعهدات بیمه‌ای خود و پرداخت غرامت نقص عضو بیمه‌شده‌ی وزارت آموزش و پرورش استان مرکزی، به رسالت خود در حوزه مسوولیت اجتماعی نیز عمل کرد.

به گزارش طلانیوز؛ در پی وقوع حادثه در محل کار سید یونس بطحایی، کارمند آموزش و پرورش ناحیه یک شهر اراک که منجر به از دست رفتن بینایی چشم راست وی شد، محمدگل محمدی رئیس شعبه اراک بیمه دانا با هدف عیادت و پرداخت چک غرامت نقص عضو این بیمه‌گذار، در منزل وی حضور یافت.

در این دیدار که با حضور علیرضا رنجبر مدیر بیمه‌های عمر و حوادث گروهی، محمدصادق پیغان رئیس اداره مبارزه با پولشوئی، محمد گل‌محمدی رئیس شعبه اراک و علیرضا هاشمی مسوول دایره خسارت بیمه‌های اشخاص شعبه از یک سو و علیرضا شعبانی معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش ناحیه یک اراک، حبیب‌اله یاسبلاغی شراهی معاون امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی از سوی دیگر انجام شد، چک خسارت نقص عضو بیمه‌گذار به میزان ۵۰ درصد از سرمایه نقص عضو و ازکار افتادگی، شامل ۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال از محل قرارداد بیمه حوادث دانش‌آموزی و ۱۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ریال از محل قرارداد بیمه حوادث کارکنان دولت، به وی پرداخت شد.

گفتنی است: بیمه‌گذار بیمه دانا به دلیل وقوع یک حادثه کاری در روز ۳۱ مرداد‌ماه امسال، دچار مصدومیت شد و چشم راست خود را از دست داد.

در این دیدار همچنین مسوولان آموزش و پرورش استان مرکزی، ضمن تاکید بر تقویت مناسبات دوجانبه، از پرداخت چک خسارت بیمه شده خود نیز تقدیر و تشکر کردند.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه