// کد مطلب: ۱۵۶۸۵۳

نمایشگاه خودرو | نمایشگاه خودرو مشهد | زامیاد در نمایشگاه خودرو مشهد | کامیونت‌ باراد

حضور زامیاد با کامیونت‌ باراد در نمایشگاه خودرو مشهد

حضور زامیاد با کامیونت‌ باراد در نمایشگاه خودرو مشهد
لینک کوتاه کپی شد

شرکت زامیاد با کامیونت های باراد، در بیست ‌و سومین نمایشگاه بین ‌المللی خودرو مشهد حاضر شده است.

به گزارش طلانیوز: کامیونت باراد جدیدترین محصول شرکت زامیاد است که در ۴ مدل ۵.۵ تُن، ۶ تُن خواب ‌دار و بدون ‌خواب و همچنین ۹.۵ تُن خواب‌ دار، منطبق با آپشن ها و امکانات الزامی سازمان ملی استاندارد در نمایشگاه خودروی مشهد معرفی خواهد شده.

همچنین خودروهای کار و مسافری این شرکت نظیر پیکاپ زاگرس با موتور دیزل، پیکاپ کارون، وانت پادرا پلاس لانگ با کاربری‌ یخچال و اتوبوس ۱۲ متری شهری در معرض دید بازدیدکنندگان و فعالان صنعتی این استان قرار گرفته است.

گفتنی است، شرکت زامیاد در فضایی بالغ بر یک هزار و ۱۹۰ متر از تاریخ ۹ تا ۱۲ شهریورماه در سالن عطار نمایشگاه از ساعات ۱۷ تا ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد مقدس است.

 

کامیونت باراد ۵.۵ تن

download (7)

 

شایان‌ذکر است، محصول جدید باراد به عنوان یک خانواده کامیونت سبک، در  مدل ۵.۵ تُن با موتور دیزلی شرکت نیسان (Nissan) عرضه خواهد شد. این موتور ۳۰۰۰ سی‌سی می تواند ۱۴۰ اسب بخار قدرت را در دور ۳۲۰۰ و حداکثر گشتاور ۳۵۵ نیوتن متر را تولید کند و به گیربکس ۶ سرعته دستی Fast – C6J45T، تحویل دهد.

 

کامیونت باراد ۶ تن و ۹.۵ تن

download (8)

download (9)

download (10)

کامیونت های باراد در مدل ۶ تُن و ۹.۵ تُن، دارای موتور Cummins با حجم ۳.۸ لیتر و قدرت موتور ۱۵۷ اسب بخار در دور موتور ۲۶۰۰ RPM است. حداکثر گشتاور این موتور نیز ۵۱۸ نیوتن متر است که مانند نسخه ۵.۵ تن، توسط گیربکس ۶ سرعته دستی Fast- C6J55T به چرخ های عقب می رسد.

 

امکانات رفاهی و ایمنی کامیونت های باراد

کامیونت باراد از نظر رفاهی و ایمنی به قابلیت‌هایی همچون سیستم ترمز ضد قفل (ABS)، سیستم کنترل الکترونیکی پایداری (ESC)، سیستم ترمز اضطراری پیشرفته (AEBS)، ترمز اگزوز، سیستم هشدار انحراف از مسیر (LDWS)، صندلی پنوماتیک راننده با قابلیت تنظیم دستی در شش جهت، چراغ رانندگی در روز و اتولایت، چراغ مه‌شکن جلو و عقب، دوربین دنده‌عقب، سیستم مولتی‌مدیا مجهز به صفحه‌نمایش لمسی ۱۰ اینچ، سیستم تهویه مطبوع، کروز کنترل، آینه های جانبی قابل تنظیم برقی مجهز به گرمکن، غربیلک فرمان مجهز به کلیدهای دسترسی، نمایشگر LCD صفحه کیلومتر، قفل مرکزی، شیشه بالابر برقی، هشدار باز بودن کمربند ایمنی، پرده راننده و شاگرد و… مجهز شده است.

download (11)

 

download (12)

download (13)

download (14)

download (15)

download (16)

download (17)

 

مشخصات فنی کامیونت باراد ۵.۵ تن چیست؟

مدل ۵.۵ تُن با موتور دیزلی شرکت نیسان عرضه خواهد شد. این موتور ۳۰۰۰ سی‌سی می تواند ۱۴۰ اسب بخار قدرت را در دور ۳۲۰۰ و حداکثر گشتاور ۳۵۵ نیوتن متر را تولید کند و به گیربکس ۶ سرعته دستی Fast – C6J45T، تحویل دهد.

 

مشخصات فنی کامیونت باراد ۶ تن و ۹.۵ تن چیست؟

کامیونت های باراد در مدل ۶ تُن و ۹.۵ تُن، دارای موتور Cummins با حجم ۳.۸ لیتر و قدرت موتور ۱۵۷ اسب بخار در دور موتور ۲۶۰۰ RPM است. حداکثر گشتاور این موتور نیز ۵۱۸ نیوتن متر است که توسط گیربکس ۶ سرعته دستی Fast- C6J55T به چرخ های عقب می رسد.

 

کامیونت های باراد چه امکاناتی دارند؟

کامیونت های باراد به قابلیت‌هایی همچون ABS، سیستم کنترل الکترونیکی پایداری (ESC)، سیستم ترمز اضطراری پیشرفته، ترمز اگزوز، سیستم هشدار انحراف از مسیر (LDWS)، صندلی پنوماتیک راننده با تنظیم دستی در شش جهت، دی لایت و اتولایت، سیستم تهویه مطبوع، کروز کنترل، نمایشگر LCD صفحه کیلومتر و… مجهز شده است.

 

/منبع: اسب بخار

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه