رئيس دادگستری شهرستان بروجن:

دستگاه قضا خود را موظف به رفع موانع تولید می داند

دستگاه قضا خود را موظف به رفع موانع تولید می داند
لینک کوتاه کپی شد

رئيس دادگستري شهرستان بروجن که به همراه دادستان اين شهرستان از شرکت فولاد سفيددشت بازديد مي کرد گفت: دستگاه قضا خود را موظف به رفع موانع توليد و گره گشايي از واحدهاي صنعتي و توليدي ميداند.

به گزارش طلانیوز؛ روز چهارشنبه هفتم تیر 1402 همزمان با هفته بزرگداشت قوه قضاییه، رئیس دادگستری و دادستان بروجن و جمعی از قضات این شهرستان از واحد آهن سازی و پروژه فولادسازی شرکت فولاد سفیددشت بازدید کردند و ضمن دیدار با مدیرعامل و کارکنان این شرکت، با دستاوردها و مسائل و مشکلات فولاد سفیددشت آشنا شدند.
رئیس دادگستری شهرستان بروجن در این بازدید گفت: در راستای تحقق شعار سال، دستگاه قضایی خود را موظف به رفع موانع تولید و گره گشایی از واحدهای صنعتی و تولیدی می داند.
سهام صداقتی، ضمن قدردانی از زحمات صنعت گران افزود: در این بازدیدها مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی شناسایی می شود و می توان در جهت رفع موانع تولید، در چارچوب قانون و در راستای بیانات مقام معظم رهبری از واحدهای تولیدی حمایت کرد.
وی گفت: بیشتر کارکنان و کارگران این شرکت بومی منطقه هستند و این امر کمک شایانی به بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم کرده که جای تشکر و قدردانی دارد.
رئیس دادگستری شهرستان بروجن ادامه داد: 43 درصد صنایع استان در شهرستان بروجن قرار دارد و این مسئله که بروجن قطب صنعتی استان است، با همت صنعت گران، تولیدکنندگان و صنعت گران محقق شده است.
پروژه فولادسازی و ریخته گری با 95 درصد پیشرفت در آستانه بهره برداری است.
در ادامه، محمود ارباب زاده، مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت، ضمن ارائه گزارشی از روند تولید و پروژه های در دست احداث این شرکت اظهار داشت: پروژه فولادسازی با 95 درصد پیشرفت فیزیکی از طرح های پیشتاز فولادی استان به شمار می آید و در آستانه بهره برداری است.
وی افزود: سال گذشته 803127 تن آهن اسفنجی در واحد احیا مستقیم این شرکت تولید شد.
ارباب زاده با بیان اینکه شرکت فولاد سفیددشت به منظور بهبود فرآیندهای زیست محیطی و برای تأمین آب موردنیاز شرکت اقدام به خرید و استفاده از پساب شهر بروجن کرده است، ادامه داد: مقرر است در آینده ای نزدیک، پساب شهر فرادنبه هم پس از عملیات تصفیه وارد مدار آب مصرفی کارخانه شود

دستگاه قضا خود را موظف به رفع موانع تولید می داند

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه