پياده روي عزاداران اربعين حسيني در سراسر کشور تحت پوشش بيمه رازی قرار گرفت

شرکت بیمه رازی امسال پیاده روی عاشقان حسینی در سراسر کشور را تحت پوشش بیمه قرار داد.
پياده روي عزاداران اربعين حسيني در سراسر کشور تحت پوشش بيمه رازی قرار گرفت

 به گزارش روابط عمومی بیمه رازی ، با همکاری وزارت کشور تمامی راهپيمايان عزاداران حسيني در مراسم راهپیمایی اربعین 1401 در مسیرهای تعیین شده در سراسر کشور تحت پوشش این شرکت قرار گرفتند.

در این بیمه نامه که بنابر درخواست وزارت کشور صادر شده خطراتی مانند جبران هزینه های پزشکی ، غرامت فوت و نقض عضو تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی قرار گرفته است. بر این اساس تعهد بیمه گر برای هزینه های پزشکی 200 میلیون تومان و غرامت فوت و نقض عضو 2 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
اين گزارش مي افزايد، عاشقان اباعبداالله الحسین(ع)  که از حضور در راهپیمایی نجف تا کربلا جا مانده اند، در روز اربعين به نیابت از زیارت مرقد مطهر امام حسین(ع) و به قصد رجاء در مسیرهای تعیین شده در سراسر کشور پياده روي مي كنند.
بیمه رازی پیش از این با معرفی بیمه تکمیلی حوادث مختص به زائرین حسینی اربعین، اعلام کرده بود در هر لحظه از سفر تا پیش از خروج از مرز، به صورت حضوری و آنلاین امکان خرید بیمه عتبات را برای زوار مهیا شده است.
همچنین این شرکت در آغاز ماه محرم نیز بیمه مسئولیت حرفه‌ای مداحان و هیات‌های مذهبی را متفاوت‌تر از گذشته معرفی کرد و بیش از 200 هیات از جمله حسینیه کربلایی‌ها، عشاق العباس (روح الله بهمنی)، ثارالله زنجان (حاج مهدی رسولی)، فاطمیون (مهدی سلحشور) و ... تحت پوشش این بیمه نامه قرار گرفتند.

دیگران چه می خوانند:

پياده روي عزاداران اربعين حسيني در سراسر کشور تحت پوشش بيمه رازی قرار گرفت

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟