قدردانی رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان فولاد مبارکه از مدیرعامل این شرکت

کانون بازنشستگان فولاد مبارکه با انتشار نامه‌ای از نگاه متعالی و انسان‌دوستانه مدیرعامل فولاد مبارکه قدردانی کرد و این نوع نگاه را «تحقق کرامت انسانی و همکاری ارزشمند» نامید.
قدردانی رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان فولاد مبارکه از مدیرعامل این شرکت

مدیرعامل فولاد مبارکه در ادامه اقدامات اخیر در راستای کرامت انسانی بازنشستگان، در مجمع عمومی عادی سالانه فولاد مبارکه که روز سه‌شنبه 11 مردادماه برگزار شد، از سهام‌داران حقیقی و حقوقی شرکت فولاد مبارکه خواست تا به نحو شایسته قدردان زحمات بازنشستگان این شرکت باشند.

روز چهارشنبه 12 مردادماه، کانون بازنشستگان فولاد مبارکه نیز با انتشار نامه‌ای از نگاه متعالی و انسان‌دوستانه مدیرعامل فولاد مبارکه قدردانی کرد و این نوع نگاه را «تحقق کرامت انسانی و همکاری ارزشمند» نامید.

دیگران چه می خوانند:

در متن این تقدیرنامه که به امضای حسینقلی فاطمی رئیس هیئت‌مدیره کانون بازنشستگان فولاد مبارکه رسیده، چنین آمده است:

جناب آقای دکتر طیب‌نیا،
مدیرعامل محترم شرکت فولاد مبارکه اصفهان؛
با عرض سلام و احترام

با عنایت ویژه جنابعالی به همکاران بازنشسته طی ماه‌های اخیر و به‌ویژه در مجمع عمومی سالانه شرکت فولاد مبارکه اتفاقات بسیار مهم و باارزشی در فولاد مبارکه رقم خورد که قطعا تا ابد در حافظه تاریخ آن شرکت به نیکی باقی خواهد ماند.
بازنشستگان فهیم و ارزشمند فولاد مبارکه که از سرمایه‌های انسانی مهم و یادگاری از آغاز فعالیت‌های شرکت تاکنون هستند به‌خوبی و به‌یقین باور کردند که خانه اصلی آنان پس از سال‌ها آن‌ها را با رویی گشاده و آغوشی باز پذیرفته است. این است مفهوم کامل کرامت انسانی که متأسفانه پیش‌تر جنبه شعارگونه داشته است.
هزاران خانواده بازنشسته با تمام وجود خود درک کردند که هر زمان مدیریتی دلسوز، قوی، فهیم و فداکار در رأس چنین شرکت عظیمی قرار گیرد، آنان از بوته فراموشی خارج می‌شوند و از همین رو رضایت بیشتری از اینکه جوانی، عمر و سلامتی خود را در این صنعت عظیم صرف کرده‌اند، برایشان حاصل می‌شود.
وظیفه خود می‌دانم و افتخار می‌کنم که از طرف هیئت‌مدیره کانون بازنشستگان فولاد مبارکه و بیش از 8200 خانوار بازنشسته مراتب سپاس صمیمانه و بیکران خود را تقدیم شما و همکاران محترمتان نمایم.
شک نداشته باشید که دعای خیر این جمعیت عظیم همواره بدرقه شما و مایه خیروبرکت برای شرکت فولاد مبارکه است.

قدردانی رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان فولاد مبارکه از مدیرعامل این شرکت

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟