مردم با همراه‌بانک «مهریران» وام دریافت کنند

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: مردم می‌توانند با سفته الکترونیکی از طریق اپلیکیشن، وام دریافت کنند. امکان توثیق سهام و سهام عدالت نیز اجرایی شده و در گام‌های بعدی گواهی‌های سپرده‌، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سایر دارایی‌های مردم وثیقه وام‌های قرض‌الحسنه آن‌ها خواهد شد.
مردم با همراه‌بانک «مهریران» وام دریافت کنند
دیگران چه می خوانند:

به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک در گفت‌وگو با شبکه استانی مازندران گفت: در حال حاضر سقف وام قرض‌الحسنه برای اشخاص حقیقی 200 میلیون و برای اشخاص حقوقی 500 میلیون تومان است.
وی افزود: وام قرض‌الحسنه حقوقی در جهت حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و کسب‌وکارهای خرد در حال پرداخت است.
شمسی‌نژاد اعلام کرد: در یک سال منتهی به پایان تیر 1401، بیش از 3 میلیون فقره وام خرد به مبلغ 75هزار میلیارد تومان از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پرداخت شده است.
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ضمن تأکید بر حمایت این بانک از آسان شدن شرایط ازدواج جوانان، خبر داد: در 4 ماهه ابتدایی سال 1401 بیش از 12هزار فقره وام ازدواج و 11هزار فقره وام فرزندآوری پرداخت شده است.
وی با اشاره به آسان شدن شرایط دریافت وام از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، گفت: مردم می‌توانند با سفته الکترونیکی از طریق اپلیکیشن، وام دریافت کنند. امکان توثیق سهام و سهام عدالت نیز اجرایی شده و در گام‌های بعدی گواهی‌های سپرده‌، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سایر دارایی‌های مردم وثیقه وام‌های قرض‌الحسنه آن‌ها خواهد شد که مردم بدون مراجعه به شعب بانک بتوانند وام دریافت کنند.

مردم با همراه‌بانک «مهریران» وام دریافت کنند

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟