مراسم بزرگداشت روز زن در شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد

طلانیوز: مراسم بزرگداشت روز زن در شرکت فولاد اکسین خوزستان با حضور مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره و بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد.
 مراسم بزرگداشت روز زن در شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد
به گزارش طلانیوز: امروز سه شنبه پنجم بهمن‌ماه مراسم گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن با حضور امین آسیابان مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان، محمدحسین ایزدیان نایب رئیس هیات مدیره، تعدادی از مدیران و بانوان شاغل در این شرکت در محل اتاق کنفرانس برگزار شد.

در این‌ مراسم امین آسیابان ضمن تبریک سالروز با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: امروزه نقش زنان محدود به بنیان خانواده نیست و نقشی فراتر از آن را برعهده دارند. نقش زنان، همسران و دختران ما همانند نقش حضرت زهرا(س) در راستای ماندگاری و حفظ اسلام در بدنه جامعه است.

وی افزود: بانوان شاغل در این شرکت همواره با الگو قرار دادن حضرت فاطمه زهرا(س)، نقش خود را در خانواده و وظایف سازمانی خود را در شرکت به خوبی عمل کرده و بی شک حضور ایشان در موفقیت اکسین حائز اهمیت است.

دیگران چه می خوانند:

محمدحسین ایزدیان نیز ضمن تبریک این روز، نقش بانوان شاغل در این شرکت طی سالیان گذشته در پیشبرد اهداف این شرکت در کنار مردان را حائز اهمیت دانست و اظهار کرد: شخصیت حضرت فاطمه زهرا(س) الگویی برای تمام بانوان است.

وی با بیان اینکه امروزه نقش و تاثیرگذاری زنان در جامعه بیشتر و پررنگتر از گذشته است و یکی از شاخص های توسعه انسانی در هر کشوری حضور فعال زنان در آن جامعه است و از تلاش‌های مجدانه بانوان شرکت در پیشرفت اهداف سازمان تشکر کرد و ایجاد شرایط شغلی مناسب و تقدیر از بانوان را محور اصلی شرکت دانست.

در ادامه نیز سلمان قربان زاده سرپرست مدیریت روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان ضمن تبریک روز زن و مادر از بانوان و کارکنان شرکت خواست نکات و نقطه نظرات خود را بیان‌ کنند.

در ادامه بانوان شرکت به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

در پایان نیز از بانوان شاغل در شرکت با اهدا لوح تقدیر و شاخه گل تقدیر به عمل آمد.

 

روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان

 

مراسم بزرگداشت روز زن در شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟