بررسی توانمندی های پژوهشگاه مواد و انرژی برای همکاری مشترک با ایمیدرو

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد: طی بازدیدی، توانمندی های پژوهشگاه مواد و انرژی برای همکاری مشترک با ایمیدرو بررسی شد.
بررسی توانمندی های پژوهشگاه مواد و انرژی برای همکاری مشترک با ایمیدرو

به گزارش طلانیوز، غلامرضا ملاطاهری با بیان این مطلب گفت: با توجه به جایگاه مطلوب پژوهشگاه مواد و انرژی در حوزه انرژی های نو و تجدیدپذیر و در عین حال، وجود چالش های زیست محیطی در بخش معدن و صنایع معدنی، نشستی برای چگونگی رفع این مشکلات، با مسئولان پژوهشگاه مذکور برگزار کردیم.

وی ادامه داد: در این نشست، ظرفیت های فنی و پژوهشی و نیز اقدامات انجام شده در پژوهشگاه مواد و انرژی شناسایی و بررسی، همچنین، مقرر شد این پژوهشگاه، پیشنهادهای فنی خود را برای بررسی به ایمیدرو ارائه دهد تا آنها را در قالب طرح های مشترک همکاری اجرایی کنیم.

دیگران چه می خوانند:

ضرورت توجه به رویکردهای نوین

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو با اشاره به ضرورت توجه به رویکردهای نوین در شرایط تحولات پیش روی جهانی از نظر مساله کاهش آب و انرژی و نیز موضوع آلودگی های زیست محیطی، تصریح کرد: ایمیدرو تلاش دارد با بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور، در این زمینه گام بردارد.

وی افزود: در حال حاضر، ایمیدرو در حوزه بهینه سازی مصرف آب، انرژی و مسائل زیست محیطی طرح پژوهشی مختلفی را با دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی شروع کرده است و برخی از آنها در مراحل پایانی اجرای کار قرار دارد.

 

روابط عمومی ایمیدرو

بررسی توانمندی های پژوهشگاه مواد و انرژی برای همکاری مشترک با ایمیدرو

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟