غبارروبی از مزار مطهر شهدای گمنام چوار به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و با حضور مدیرعامل پتروشیمی ایلام و جمعی از مسئولین شهرستان چوار، آیین غبارروبی مزار مطهر شهدای گمنام چوار برگزار شد.
غبارروبی از مزار مطهر شهدای گمنام چوار به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

به گزارش طلانیوز، در این آیین که حجت‌الاسلام میهن‌پرست امام‌جمعه چوار و فرمانده سپاه شهرستان نیز حضور داشتند، حسن نجفی‌سمنانی با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت: امروز پاسداشت مقام و منزلت شهدا یک تکلیف شرعی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران خیمه‌های ستون نظام و انقلاب هستند، افزود: تبیین رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهدا و جانبازن دوران دفاع مقدس یک وظیفه‌ همگانی و دینی است.

دیگران چه می خوانند:

وی امنیت و آرامش امروز تولید را مدیون ایثار شهدا و خانواده‌ی والامقام شهدا عنوان کرد و افزود: به شکرانه‌ این آرامش، تولید در پتروشیمی ایلام مستمر و پایدار است.

حجت‌الاسلام میهن‌پرست امام جمعه چوار با تقدیر از تلاش‌های مدیرعامل و مجموعه‌ صنعتگران پتروشیمی ایلام در توجه به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در شهرستان چوار گفت: پتروشیمی ایلام پرچمدار نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در استان است.

سرهنگ تهرانی‌زاده فرمانده سپاه شهرستان چوار نیز با برشمردن گوشه‌ای از دلاورمردی‌های رزمندگان و شهدای والامقام در عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس بیان داشت: آزادسازی خرمشهر پس از 576 روز اشغال توسط رژیم بعث، فصلی نوین و برگ زرینی در تاریخ دفاع مقدس بود.

در این مراسم پس از غبارروبی، عطرافشانی، قرائت فاتحه و نثار گل و تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای گمنام، حسن نجفی‌سمنانی دستور بهسازی مزار مطهر شهدای گمنام شهرستان چوار را صادر کرد.

 

روابط عمومی پتروشیمی ایلام

غبارروبی از مزار مطهر شهدای گمنام چوار به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟