بازدید معاون وزیر صمت از غرفه چادرملو در نمایشگاه ماینکس

صبح امروز همزمان با افتتاح یازدهمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی در مصلی تهران، مهندس محتشمی پور معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صمت با حضور در غرفه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در جریان روند فعالیت های شرکت از جمله اقدامات عملیاتی معدن آریز( D19) قرار گرفت.
بازدید معاون وزیر صمت از غرفه چادرملو در نمایشگاه ماینکس

به گزارش طلانیوز: صبح امروز همزمان با افتتاح یازدهمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی در مصلی تهران، مهندس محتشمی پور معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صمت با حضور در غرفه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در جریان روند فعالیت های شرکت از جمله اقدامات عملیاتی معدن آریز( D19) قرار گرفت وگفت: تسریع در عملیات باطله برداری و دسترسی هرچه سریعتر به ذخیر سنگ آهن این معدن بسیار مهم است. گفتنی است تا کنون بیش از 64 میلیون تن باطله برداری در معدن آریز انجام شده و طبق برنامه ریزی صورت گرفته در نیمه دوم سال 1402 به ذخیره سنگ آهن دسترسی می یابد.   

   شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به همراه شرکتهای عضو گروه( ارفع، غدیر، پامیدکو، سی پی جی پارس، فولاد سرمد ابرکوه، فولاد شاهرود، شرکت دشت یوز (آریز) و فلزیان  در این نمایشگاه که تا 31 شهریور ما در محل مصلی امام خمینی(ره) تهران برپا است حضور دارد.

دیگران چه می خوانند:

بازدید معاون وزیر صمت از غرفه چادرملو در نمایشگاه ماینکس

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟