تعداد بازداشتی‌های حادثه تروریستی ایذه افزایش یافت

طبق آخرین اخبار، تعداد بازداشتی‌های حادثه تروریستی ایذه اهواز به 61 نفر رسید.
تعداد بازداشتی‌های حادثه تروریستی ایذه افزایش یافت

به گزارش طلانیوز؛ حادثه تروریستی ایذه اتفاقی مرگبار بود. در حادثه تروریستی ایذه، تعدادی از هموطنانمان کشته و زخمی شدند. حادثه تروریستی در روزهای اخیر سروصدای زیادی را بوجود آورد. اکنون در آخرین خبر از حادثه تروریستی ایذه، تعداد بازداشت شدکان این حادثه به 61 نفر رسید.

 به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، علی دهقانی با تشریح اقدامات صورت گرفته در خصوص حوادث دلخراش هفته گذشته در شهرستان ایذه، گفت: بازپرس ویژه برای رسیدگی به پرونده تعیین شده است.

دیگران چه می خوانند:

وی گفت: در این رابطه تاکنون 61 متهم شناسایی و دستگیر شدند که 54 نفر آنان با قرار بازداشت موقت در بازداشت هستند، تحقیقات و اقدامات لازم و ضروری برای شناسایی ضاربین، کلیه عوامل، مرتبطین در صحنه و پشتیبانی کنندگان تا شناسایی و دستگیری کامل آنان و تکمیل تحقیقات از سوی بازپرس و ضابطین عام و خاص در حال انجام است.

وی افزود: جمع‌آوری ادله، اخذ اظهارات حاضرین در صحنه، تحقیقات میدانی، معاینه و تحقیقات محلی، صورت گرفته است.

دهقانی با اشاره به اهمیت موضوع، از تعیین بازپرس ویژه‌ برای رسیدگی به این پرونده خبر داد و افزود: ‌مجازات و کیفر سزادهنده و بازدارنده و اثرگذار در انتظار مرتکبین خواهد بود. یقینا برخورد دستگاه قضایی با افرادی که به جان و امنیت مردم و آرامش عمومی جامعه تعرض می‌کنند قاطعانه و سخت‌گیرانه است.

ترخیص تاکنون 3 مجروح حادثه ایذه / انجام دومین عمل برای پدر کیان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز آخرین وضعیت رسیدگی به مصدومان بستری حادثه تروریستی ایذه در بیمارستان‌های اهواز را تشریح کرد.

دکتر حبیب حی‌بر در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی ایذه اظهار کرد: 10 مجروح حادثه تروریستی ایذه در بیمارستان‌های شهرهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز بستری بودند که تاکنون سه نفر از این تعداد، ترخیص شده‌اند.

وی افزود: در حال حاضر هفت مصدوم این حادثه بستری هستند که برخی از این بیماران در بخش‌های ویژه تحت نظرند و تنها حال یکی از مصدومان ناپایدار است.

حی‌بر در خصوص آخرین وضعیت میثم پیرفلک پدر کیان پیرفلک افزود: دومین عمل جراحی پدر کیان انجام شده و شرایط خوبی دارد.

منبع: تسنیم/ایسنا

تعداد بازداشتی‌های حادثه تروریستی ایذه افزایش یافت

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟