سامانه سپرده گذاری متمركز خانواده تجارت

طلانیوز: مديرعامل بانك تجارت با هيات همراه به مناسبت روز ملی صنعت پتروشیمی از مجتمع پتروشيمی بندرامام بازديد كرد.
سامانه سپرده گذاری متمركز خانواده تجارت
دیگران چه می خوانند:
به گزارش طلانیوز:    روز سه شنبه نهم دي ماه رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت به همراه مديران اين بانك به مناسبت روز ملي صنعت پتروشيمی در مجتمع پتروشيمی بندرامام حاضر و در راستای توسعه سطح همکاری‌ها جلسه ای مشترك با حضور حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام و ديگر مديران ارشد اين شركت برگزار کردند.
 
طی این جلسه مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن خیرمقدم گزارشی از فعالیت های پتروشیمی بندرامام در بخش های تولیدی، عملیاتی و پروژه هاو طرح های در دست اقدام ارائه داد.
 
حمیدرضا رستمی در ادامه افزود : صنعت پتروشيمی  صنعتی با فناوری پيشرفته (High tech) در توسعه اقتصادی و اجتماعی نقش آفرین بوده و در قوام اقتصادی و ارز آوری در شرايط تحريم بسيار موثر عمل كرده است . اين صنعت تنها با جذب حدود هشت درصد از منابع هيدروكربنی استحصال شده كشور بعنوان خوراك اينچنين نقش آفرین است .
 
مديرعامل پتروشيمي بندرامام در پايان ضمن قدردانی از اقدام مديريت بانك تجارت به مناسبت روز صنعت پتروشيمی اظهار داشت : اقدام پسنديده و راهبردی بانك تجارت در حمايت از طرح های صنعت پتروشيمی نويد بخش توسعه همه جانبه صنعت و كشور خواهد بود .
 
در ادامه جلسه مدیرعامل بانک تجارت ضمن تبريك روز صنعت پتروشيمی اظهار داشت: رویکرد اصلی كاری بانک تجارت در حوزه پتروشیمی است و این بانک 59 درصد از امور صنعت پتروشيمی كشور را به خود اختصاص داده است.
 
دولت آبادی در پايان خاطر نشان كرد : بانك تجارت با تمام توان كار خود را در حوزه پتروشيمی ادامه خواهد داد تا بتواند در كنار صنعت پتروشيمی به عنوان بانك تخصصی اين حوزه قرار بگيرد.
 
شايان ذكر است در پايان جلسه از سامانه سپرده گذاری متمركز خانواده تجارت براي كاركنان پتروشيمی بندرامام رونمايی شد كه در پی آن كاركنان پتروشيمی بندرامام با عضويت در اين سامانه در امر سپرده گذاری به شيوه نوين و آسان اقدامات خود را اجرايی كنند.

سامانه سپرده گذاری متمركز خانواده تجارت

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟