پتروشیمی جم و پژوهشگاه صنعت نفت قرارداد همکاری امضا کردند

طلانیوز: قرارداد خدمات مشاوره پژوهشی میان پژوهشگاه صنعت نفت و شركت پتروشيمی جم در بیست و ششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «نفت دانش بنیان، تولید ایرانی، صادرات جهانی» به امضا رسيد.
پتروشیمی جم و پژوهشگاه صنعت نفت قرارداد همکاری امضا کردند
به گزارش طلانیوز:   قرارداد خدمات مشاوره پژوهشی میان پژوهشگاه صنعت نفت و شركت پتروشيمی جم، روز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه در نمايشگاه بين‌المللی نفت، گاز و پتروشيمی تهران غرفه پژوهشگاه صنعت نفت به امضاء مهندس قنبريان، مديرعامل پتروشيمی جم  و جعفر توفيقی، رئيس پژوهشگاه رسيد.

اين توافق‌نامه به منظور مشاركت در انجام پروژه‌های پژوهشی و توسعه‌ای با رويكرد انجام پروژه‌های مشترک پژوهشی در زمينه‌های مورد توافق در كميته راهبری، استفاده از ظرفيت‌های علمی، تحقيقاتي و آزمايشگاهی طرفين در حوزه بهداشت، ايمنی و محيط زيست، با هدف محافظت از محيط زيست در حوزه‌های آب، خاک و هوا از طريق تدوين سند جامع HSE، انجام تست‌های آزمايشگاهی، امكان ثبت اختراعات بین‌المللی مشترک، بهره‌جويی از دوره‌های آموزشی تخصصی بین شركت جم و پژوهشگاه و همكاری مشترک در بهينه‌سازی و توسعه فناوری‌های انرژی است.

شايان ذكر است بیست و ششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «نفت دانش بنیان، تولید ایرانی، صادرات جهانی» در روزهای 23 الی 26 اردیبهشت ماه در محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

دیگران چه می خوانند:

 

روابط عمومی پتروشيمی جم

پتروشیمی جم و پژوهشگاه صنعت نفت قرارداد همکاری امضا کردند

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟