ببینید | شرح جزئیات فوت مهسا امینی | ماجرای فوت مهسا امینی از زبان رئیس قوه قضاییه

محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه چگونگی فوت مهسا امینی را شرح داد.
ببینید | شرح جزئیات فوت مهسا امینی | ماجرای فوت مهسا امینی از زبان رئیس قوه قضاییه

به گزارش طلانیوز؛ مهسا امینی دختر جوان کرد زبان چند روز پیش در بیمارستان درگذشت. بازتاب خبر درگذشت مهسا امینی در رسانه ملی و در فضای مجازی بسیار گسترده بود. بسیاری از مردم کشور نسبت به علت فوت مهسا امینی اعتراض کرده اند. در آخرین خبر رئیس قوه قضاییه ماجرای فوت مهسا امینی را شرح داد.

ویدئوی مارجای فوت مهسا امینی را از زبان رئیس قوه قضاییه بشنوید.

دیگران چه می خوانند:

غلامحسین محسنی اژه‌ای، عصر امروز در مراسم افتتاح نهمین دوره مجمع تشخیص مصلحت نظام ، با بیان اینکه اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام مسئولیت‌های مهمی در نظام داشته‌اند، ادامه داد: اعضای مجمع، با تجربه، نخبه و با گرایش های مختلف بوده که نگاه تخصصی به مسایل داشته‌اند.

رییس قوه قضاییه ادامه داد: امام و رهبری فرموده اند که مصلحت و حفظ نظام از اوجب واجبات است. هرقدر تلاش کنیم که با آمادگی بیشتر در جلسات مجمع شرکت کنیم، می توانیم در تحقق این هدف موفق تر باشیم.

شایعه باونکردنی در مورد مرگ مهسا امینی | اولین لحظه باز کردن کفن مهسا امینی

محسنی اژه ای درباره حوادث اخیر کشور، خاطرنشان کرد: این حوادث یک سری مشترکات با حوادث گذشته  و یک سری مولفه های خاص خود را دارد. دشمن کینه توز و شکست خورده بیش از گذشته شیطنت می کند و عصبانی است. هر چه قدر توان سخت و نرم دارد به میدان آورده است. دشمن دنبال ایجاد زحمت است ولی کار به جایی نمی برد. البته بعضی ها در داخل خیلی زود قضاوت می کنند و وقتی همه ابعاد موضوع روشن نیست، خواسته یا ناخواسته در زمین دشمن بازی می کنند.

وی افزود: خانم امینی در ساعت 18:30 در خیابان، در روز روشن در حضور برادرش و دو تن از بستگان خود به ماشین نیروی انتظامی هدایت می شود. 4-5 خانم دیگر هم غیر از ماموران در ماشین بوده اند و مستقیم به سالن هدایت می شود. در فیلم ها هم دیدیم که خانم امینی در جمع عده کثیری چند بار می نشیند و بلند می شود و صحبت می کند و بعد زمین می خورد.2 دقیقه بعد بهیار و سپس اورژانس حاضر شده و وی بلافاصله به بیمارستان هدایت می شود و همه این اتفاقات در یک ساعت رخ می دهد.

رئیس قوه قضاییه در ادامه بیان کرد: در سال88 یک نفر ادعایی کرد که بسیجی ها یک خانم که تنها فرزند خانواده و فرزند شهید بود را کشتند و بر بدن او اسید ریخته و در بهشت زهرا دفن کردند. براساس این خبر صدردصد کذب، اعلام کردند مراسم ختم در مسجد قلهک برگزار می شود. بعضی ها هم در مراسم شرکت کردند. قرار شد این قضیه بررسی شود. از همان فرد که این ادعا را کرد، دعوت شد. به او گفتیم اگر این قضیه ثابت شد که اشتباه بوده است، شما می گویید که اشتباه شده است؟ گفت بله. در ادامه آن خانم پیدا شد و صحبت کرد و مشخص شد قضایا دروغ بوده است ولی آن فرد حاضر نشد بگوید اشتباه کرده است.

محسنی اژه‌ای در پایان گفت: این اتفاقات اخیر بسیار تلخ بود اما باید از نکات آموزنده آن استفاده کرد. دشمن از نقطه ضعف‌های ما بهره می برد. باید ضعف‌های خود را برطرف کنیم تا دشمن سوء استفاده نکند.

منبع: ايسنا

ببینید | شرح جزئیات فوت مهسا امینی | ماجرای فوت مهسا امینی از زبان رئیس قوه قضاییه

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟