مشارکت بانک کشاورزی و پتروشیمی جم در اجرای پروژه‌های کارآفرینانه و اشتغال‌زا

پتروشیمی جم و بانک کشاورزی در یک اقدام مشارکتی طرح‌های پرورش ماهی در قفس و گلخانه سبزی و صیفی در استان بوشهر را از محل اعتبارات تلفیقی بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه کشور و منابع شرکت پتروشیمی جم راه‌اندازی کردند.
مشارکت بانک کشاورزی و پتروشیمی جم در اجرای پروژه‌های کارآفرینانه و اشتغال‌زا

به گزارش طلانیوز؛ طرح پرورش ماهی در قفس با ظرفیت تولید 500 تن در هر دوره شش ماهه به بهره‌برداری رسیده و زمینه اشتغال مستقیم 15 نفر را فراهم کرده است.

این پروژه از محل سپرده‌گذاری‌های شرکت پتروشیمی جم با هدف عمران و آبادی بنادر استان بوشهر، ارزآوری و درآمد ملی، بازسازی ذخایر ماهیان دریایی و کاهش فشار در برداشت ذخایر طبیعی در سواحل بندر خورشهاب بخش ساحلی شهرستان تنگستان اجرا شده است.

دیگران چه می خوانند:

طرح‌ پرورش ماهی در قفس با هدف تولید ماهی سی‌باس، به عنوان یکی از مهم‌ترین گونه‌های مورد علاقه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس جهت صادرات و به منظور حمایت از بخش کشاورزی، حفظ منابع آبی کشور، افزایش تولید اجرا شده و زمینه اشتغال مستقیم 15 نفر را ایجاد کرده است.

همچنین پروژه گلخانه سبزی و صیفی در روستای علی‌آباد تلخو از توابع بخش کاکی شهرستان دشتی استان بوشهر با حجم تولید 320 تن در سال، محصولات عمده خود را جهت مصرف بازارهای داخلی و صادرات به کشورهای روسیه و عراق عرضه می‌کند.

گفتنی است پتروشیمی جم در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در اجرای پروژه‌های کارآفرینانه و اشتغال‌زا در سطح منطقه مشارکت دارد که این دو طرح برگ افتخاری در کارنامه مجموعه پتروشیمی جم و بانک کشاورزی برای حمایت از کارآفرینی، ایجاد اشتغال پایدار و رونق تولید در مناطق محروم و دورافتاده کشور است.

 

روابط عمومی پتروشیمی جم

مشارکت بانک کشاورزی و پتروشیمی جم در اجرای پروژه‌های کارآفرینانه و اشتغال‌زا

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟