بازدید مدیرعامل بانک ملت ایران و هیات همراه از پتروشیمی بندرامام

رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت ایران به همراه هیاتی از مدیران ارشد کشوری و استانی این بانک در راستای وسعت بخشیدن به تعاملات و همکاری ها بین دو مجموعه از پتروشیمی بندرامام بازدید و جلسه ای راهبردی با مدیرعامل و دیگر مدیران ارشد شرکت برگزار کرد.
بازدید مدیرعامل بانک ملت ایران و هیات همراه از پتروشیمی بندرامام

به گزارش طلانیوز: در این بازدید که روز سه شنبه 11 مرداد ماه برگزار شد ، سپهدار انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به هیات حاضر ، اظهار داشت: همکاری ها و تعاملات بین مجموعه های مالی و بانکی با مجتمع های تولیدی ، قوه محرکه اقتصاد کشور است و از این روی این رویداد و دیدار با مجموعه معظم بانک ملت برای ما بسیار ارزشمند است.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در ادامه با تاکید بر هم‌افزایی و هم‌گرایی بیشتر در دوران تحریم‌های ظالمانه ، تصریح کرد: در شرایط امروزی که تحریم های ظالمانه استکبار بر بنگاه‌های اقتصادی کشور عزیزمان حاکم شده ، می بایست با تحرک و تلاش های جهادی و همچنین تعامل درونی برای اقتصاد ملی ، ظرفیت سازی کنیم و همین هم‌اندیشی و همراهی با یکدیگر برای کشور ایجاد قدرت مضاعف می‌کند و ما را نسبت به قبل قدرتمند‌تر خواهد کرد.

دیگران چه می خوانند:

انصاری نیک با اشاره به ظرفیت‌های استثنایی و منحصر به فرد پتروشیمی بندرامام ، تشریح کرد: پتروشیمی بندرامام از نظر زیرساختی و زنجیره ارزش بزرگ‌ترین پتروشیمی کشور به حساب می آید که پتانسیل‌های بسیار بالای تولیدی و اقتصادی دارد که این پتانسیل ها و ظرفیت‌ها این شرکت را مستعد برای فعالیت سرمایه گذاران کرده است.

در ادامه جلسه رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت ضمن عرض تبریک بابت انتصاب دکتر انصاری نیک و آرزوی توفیق برای ایشان ، بیان داشت: بانک ملت سال‌های سال در خدمت صنعت پتروشیمی کشور بوده و خواهد بود و ما امروز با ترکیب اصلی و تمامی ارکان تصمیم گیر بانک در پتروشیمی بندرامام حاضر شدیم و این اعلام آمادگی را داریم تا بهتر و بیشتر از گذشته در خدمت مجموعه پتروشیمی بندرامام باشیم.

مدیرعامل بانک ملت در پایان اظهار داشت : مجموعه پتروشیمی بندرامام ظرفیت های عظیمی در اختیار دارد و در کنار آن بانک ملت در حوزه ریالی و ارزی در کشور جایگاه نخست را بدست آورده است و در همین راستا امیدواریم که بتوانیم از ظرفیت‌های دو مجموعه در راستای تعالی اقتصاد کشور گام برداریم.

بازدید مدیرعامل بانک ملت ایران و هیات همراه از پتروشیمی بندرامام

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟