مسابقات لیگ برتر فوتبال را به صورت زنده از آیگپ تماشا کن!

پخش مستقیم مسابقات لیگ برتر بیست و دوم را می‌توان از شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ دنبال کرد.
مسابقات لیگ برتر فوتبال را به صورت زنده از آیگپ تماشا کن!

به گزارش طلانیوز و به نقل از روابط عمومی آیگپ، یکی از پر طرفدارترین برنامه‌هایی که مخاطبان زیادی دارد، مسابقات ورزشی، علی الخصوص رقابت‌های فوتبال است که بخش پررنگی از بینندگان برنامه‌های تلویزیونی و شبکه‌های خانگی را شامل می‌شود.

شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ در راستای ارائه قابلیت‌های کاربردی به کاربرانش، از چندی پیش امکان پخش زنده برنامه‌های مختلف را آغاز کرد.

دیگران چه می خوانند:

با شروع بیست و دومین دوره از لیگ برتر فوتبال، این اپلیکیشن پخش زنده مسابقات را در دسترس مخاطبان خود قرار داده است تا در هر مکان و موقعیتی که هستند، بتوانند مسابقات لیگ برتر فوتبال را به صورت زنده دنبال کنند.

سرویس پخش زنده آیگپ کمک می‌کند تا استفاده کنندگان از این اپلیکیشن، بدون دغدغه‌های زیرساختی، مسابقه مورد علاقه خود را با کم‌ترین تاخیر و با بالاترین کیفیت در دسترس داشته باشند. این قابلیت در کامپیوترهای شخصی با استفاده از نسخه تحت وب آیگپ، در گوشی‌های اندروید و همچنین گوشی‌های تلفن همراه ios برای کاربران آیگپ قابل استفاده است.

کاربران آیگپ برای استفاده از این سرویس کافی‌است وارد صفحه آیلند در اپلیکیشن آیگپ شوند و بر روی نشان پخش زنده مسابقه فوتبالی که در آن روز و زمان خاص در حال پخش است، کلیک کنند. همچنین آن دسته از کاربرانی که تا به امروز پیامرسان آیگپ را نصب نکرده‌اند، برای استفاده از سرویس‌های خدماتی آیگپ می‌توانند از طریق مارکت‌های داخلی، مراجعه به وبسایت آیگپ به نشانی igap.net ، ارسال عدد 1 به 10004427  و یا با شماره گیری #80*1* برای دانلود و نصب این اپلیکیشن اقدام کنند.

مسابقات لیگ برتر فوتبال را به صورت زنده از آیگپ تماشا کن!

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟