ترلان پروانه سی سال پیر شد | چهره عجیب ترلان پروانه غوغا کرد

عکس جدید ترلان پروانه در ماشین طرفدارانش را شوکه کرد .
ترلان پروانه سی سال پیر شد | چهره عجیب ترلان پروانه غوغا کرد

به گزارش طلانیوز : ترلان پروانه بازیگر باتجربه و جوان سینما و تلوزیون است . ترلان پروانه به تازگی در سینمایی علفزار و فیلم گربه سیاه ایفای نقش کرده است . ترلان پروانه در کودکی نیز سابقه بازی در فیلم و سریال را دارد . در ادامه سلفی جدید ترلان پروانه در ماشین لاکچری اش را مشاهده می کنید . 

دیگران چه می خوانند:

تحصیلات ترلان پروانه:
ترلان پروانه دارای مدرک دیپلم گرافیک می‌باشد. و در رشته طراحی دوخت مشغول به تحصیل است.

 

شروع بازیگری:
پروانه بازیگری را از سال 1383 در سینما با فیلم چپ دست شروع کرد.

وی تنها بازیگر خردسالی بود که در مجموعه‌های تلویزیونی و سینمایی حضور بیشتری داشت. او به تازگی نیز در موزیک ویدیو برخی خوانندگان از جمله فرزاد فرزین حضور یافته است.

تازه‌ترین اثر سینمایی او نیز فیلم فراری به کارگردانی علیرضا داوود نژاد است که به عنوان بازیگر نقش اول در آن حضور دارد.

ماجرای های جنجالی ازدواج ترلان پروانه
ترلان پروانه تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد است. تا به حال چندین بار خبر و شایعه ازدواج او با ارسلان قاسمی در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی دست به دست شده است که اصلا واقعیت نداشته است تا جایی که خانواده وی از منتشر کنندگان این اخبار نیز شکایت هم کرده اند.

ارسلان قاسمی نیز در آخرین گفتگوی خود با شبکه تی وی پلاس به این حواشی پایان داد و گفت اصلا قصد ازدواج با ترلان را ندارد و فرد دیگری در زندگی اش هست که عاشق او می‌باشد.

همچنین شایعه‌ی دیگری نیز در اردیبهشت ماه 96 مبنی بر ازدواج او با سعید عزت اللهی نیز منتشر گردید که آن هم صحت نداشت. چندی پیش نیز تصاویر از او و فرشاد احمد زاده بازیکن فوتبال منتشر شد و دوباره شایعه ازدواج ترلان پروانه با او سر زبان ها افتاد و پس از مدتی تکذیب شد.

اولین بازی ترلان پروانه در سه سالگی
برای اولین بار در 3 سالگی بطور تصادفی خانمی در فرودگاه از چهره وی خوشش آمد و به مادرش پیشنهاد بازی ترلان را در یک تیزر تبلیغاتی شامپو داد و مادرش با اشتیاق قبول کرد. بعد از مدتی جذب برنامه‌های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک شد.


ورود به سینما

ترلان پروانه بعد از بازی در سریال تلویزیونی خوش غیرت، جایزه بزرگ، 101 راه برای ذله کردن پدر و مادر‌ها و شبی از شب‌ها در سال 1383، در سال 1384 در پنج فیلم سینمایی دغدغه، بالابند، زن بدلی، مادر صدامو می‌شنوی و چپ دست بازی کرد و رسما وارد سینما شد.

 

اولین سریال
در سال 1382 اولین بار با سریال بچه‌های پایش به مجموعه‌های تلویزیونی باز شد، سپس در جایزه بزرگ مهران مدیری و خوش غیرت محصول سال 83 حضور داشت.

ترلان پروانه سی سال پیر شد | چهره عجیب ترلان پروانه غوغا کرد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟