غیرتی شدن شاهرخ استخری کولاک کرد | شاهرخ استخری بخاطر همسرش گرد و خاک به پا کرد

ماجرای غیرتی شدن همسر شاهرخ استخری حسابی خبرساز شد .
غیرتی شدن شاهرخ استخری کولاک کرد | شاهرخ استخری بخاطر همسرش گرد و خاک به پا کرد

شاهرخ استخری بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است . شاهرخ استخری بعد از مدت ها بعد از ازدواجش اجازه انتشار عکس همسرش را نمی داد . شاهرخ استخری در این مورد خیلی حساس بود حتی شایعاتی نیز در این باره شکل گرفته بود . در ادامه عکس دیده نشده از شاهرخ استخری و همسرش را مشاهده می کنید . شاهرخ استخری در این باره دلایل جالبی داشت که کاربران از این تصمیم شاهرخ استخری با عنوان غیرتی بودن او استفاده کرده بودند . 

دیگران چه می خوانند:

بیوگرافی شاهرخ استخری:

شاهرخ استخری متولد 14 مهر 1359 در تهران، ( ولی در شناسنامه اش متولد 28 شهریور 1360 می باشد) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع می باشد. او فرزند اول خانواده است و 2 خواهر کوچک تر از خودش دارد. خواهرش که یکسال از او کوچک تر است فوق‌لیسانس تغذیه دارد و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته است و خواهر کوچک ترش هم به هنر علاقه دارد. شاهرخ استخری تا سوم دبستان، ساکن بلوار کشاورز بوده است و از آن به بعد در شهرک غرب زندگی می کند. سوم دبستان را در مدرسه 15 خرداد و دوره راهنمایی‌اش را در مدرسه آزادی و دوران دبیرستان اش را در فجر دانش تحصیل کرده است.

وی از خدمت سربازی معاف شده است چون پدرش 8 سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده است. فامیلی استخری از شهری در استان فارس که اصالت پدری اش به آن منطقه برمی‌گردد، می آید. البته در حال حاضر آنجا دیگر شهر نیست و بیشتر زمین‌های زراعی، آن محدوده را احاطه کرده است.

 

ازدواج شاهرخ استخری:
شاهرخ استخری در سال 1390 وقتی 31 ساله بود با سپده بزمی پور ازدواج کرد، و ماحصل این زندگی دو فرزند دختر به نام‌های پناه و نبات می‌باشد که هر دو متولد بلژیک هستند.

 

زندگی حرفه ای شاهرخ استخری:
شاهرخ استخری پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال 82-1381 گام بر عرصه ی هنــر نهاد و سپس یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند. وی با تله فیلم “تلــخون” ساخته علیرضا امینی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شد و پله به پله از “پریدخت” گرفته تا “مثل هیچ کس” و سپس “ماه عســل” و نقطه ی عطف همه ی فعالیتهایش که سریال “دل نوازان” است و بعد از آن “فاصله‌ها” جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت.

استخری در سریال “دل نوازان” ساخته پیشین حسین سهیلی زاده ایفاگر نقش بهزاد بود و این آشنایی سبب شد تا در سریال “فاصله‌ها”، نقش سعید را بازی کند. او می‌گوید: مسیر هنری ام با بازی در سریال “دل نوازان” تغییر کرد. البته ورودم به دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم.

غیرتی شدن شاهرخ استخری کولاک کرد | شاهرخ استخری بخاطر همسرش گرد و خاک به پا کرد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟