سرمربی پرحاشیه فوتبال ایران در مقابل عادل فردوسی‌پور | رابطه خوب عادل فردوسی‌‌پور با کارلوس کی‌روش سوژه شد

عادل فردوسی‌پور در برنامه جدید فوتبال 360 در کنار کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی قرار دارد.
سرمربی پرحاشیه فوتبال ایران در مقابل عادل فردوسی‌پور | رابطه خوب عادل فردوسی‌‌پور با کارلوس کی‌روش سوژه شد

عادل فردوسی پور گزارشگر و مجری دوس داشتنی ایران است که در سرتا سر ایران هواداران زیادی دارد. عادل فردوسی پور به تازگی به بوشهر رفته که با استقبال گرمی از طرف بوشهری ها مواجه شده است. عادل فردوسی‌ پور در برنامه جدید فوتبال 360 در کنار کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی قرار دارد.

 عادل فردوسی‌پور در ادامه گفت‌وگوهایش در برنامه «فوتبال 360» اینبار به سراغ کارلوس کیروش سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران رفته است. کیروش که بامداد چهارشنبه بیست وسوم شهریورماه به ایران آمد، به دعوت عادل فردوسی پور پاسخ مثبت داد و در برنامه او حاضر شد. این اتفاق در حالی افتاده که کیروش فقط چند روزی در ایران حضور داشت و صبح روز یکشنبه 27 شهریور ماه 1401 همراه با تیم ملی ایران به برگزاری اردو آماده سازی به اتریش سفر کرد.

دیگران چه می خوانند:

در واقع رابطه بسیار دوستانه وصمیمانه کیروش با فردوسی‌پور موجب شد تا سرمربی تیم ملی در خلال همین چند روز ، تایمی را در اختیار عادل بگذاراد تا این گفت وگوی اختصاصی انجام شود.
گفت وگوی عادل فردوسی‌پور با کارلوس کیروش قرار است ساعت 21 شامگاه دوشنبه 28 شهریور ماه از طریق سایت، اپلیکیشن و دیگر صفحات مجازی «فوتبال 360» پخش شود.
فردوسی پور از زمان آغاز به کار برنامه «فوتبال 360 » با علی دایی، میرشاد ماجدی، دارگان اسکوچیچ، مهدی طارمی، سعید معروف گفت وگوهای مفصلی انجام داده است.

بیوگرافی عادل فردوسی پور

نام :عادل 

نام خانوادگی :فردوسی پور

متولد :10 مهر 1353

محل تولد :تهران

اصالت :کرمان

تحصیلات :کارشناسی ارشد (مهندسی صنایع)

دانش آموخته :دانشگاه صنعتی شریف

حرفه :گزارشگر فوتبال - مجری 
زندگینامه عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور در مهر ماه 1353 در شهرآرا تهران زاده شد. وی اصالتاً اهل شهر رفسنجان در استان کرمان است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است. عادل دوران دبستان را در مدرسهٔ ذوقی گذراند و با وجود علاقهٔ بسیارش به فوتبال از درسش دور نشد و دیپلم خود را از دبیرستان البرز با معدل ممتاز گرفت.

پدرعادل فردوسی پور از اهالی رفسنجان و کرمانی الاصل است. عادل فردوسی پور دوران دبستان را در مدرسه "ذوقی" گذراند. عادل فردوسی پور از همان زمان علاقه اش به فوتبال نیز نمود پیدا کرد، علاقه ای که بعدها خانواده را نگران کرد. عادل فردوسی پور دوره راهنمایی را در مدرسه طالقانی گذراند و چهارسال دبیرستان را به مدرسه البرز رفت و با معدل 18 دیپلم گرفت.

عادل فردوسی پور بی شک یکی از محبوب ترین عوامل صدا سیما است که با برنامه ی 90 اش سال هاست که می درخشد. اما از زندگی خصوصی عادل به ندرت چیزی به بیرون درز می کند.عادل فردوسی پور ازدواج کرده و متاهل است اما تا به حال نامی از همسر عادل فردوسی پور برده نشده و هیچ بیوگرافی از همسر عادل فردوسی پور وجود ندارد اما عکس عادل فردوسی پور و همسرش منتشر شده است که این عکس تنها تصویر موجود از همسر عادل فردوسی پور می باشد.
همسر عادل فردوسی‌ پور کیست؟
فردوسی ازدواج کرده و متاهل می‌باشد اما تا کنون عکسی از همسرش منتشر نشده و خبری از هویت و عکس همسر عادل فردوسی‌ پور در جایی منتشر نشده است.قبلا شایعه ای مبنی بر ازدواجش با مرجان محتشم منتشر شد که تکذیب شد و گویا همسرش شمالی می‌باشد و خبر نا موثقی از جدایی با همسرش نیز وجوددارد.

عادل فردوسی پور درباره برنامه "نود" می گوید
"ماهیت برنامه "نود" نقد و بررسی بازی های لیگ و اتفاقات پیرامون فوتبال است. نمی توان اصل آن را تغییر داد." فردوسی پور متاهل است و از نظرات همسرش در خصوص برنامه بهره می گیرد. او از نظرات دیگران استقبال می کند، اما برای برنامه اش اسلوبی دارد. داور پیشکسوت فوتبال ایران درباره عادل فردوسی پور می گوید:"عادل فردوسی پور سعی می کند برنامه نود را به هیچ کس و هیچ چیز نفروشد و از بهترین دوستش هم انتقاد می کند.

او مهارت دارد که وارد ماجراهایی شود که برای افکار عمومی جالب است و متخصص کشیدن مو از ماست است."عادل فردوسی پور همزمان با برنامه نود بزرگ شد و با آغاز دوره لیگ برتر فوتبال و برنامه های هفتگی اش که به تحلیل رویدادهای ورزش فوتبال کشور می پرداخت، چهره شد. آنچنان که برنامه های عادل تاثیر مستقیمی در تیم های مطرح کشور، فدراسیون و تربیت بدنی داشت.

از دیرباز باعادل فردوسی پور مشکل داشته، جمله "عادل را دوست دارم اما برنامه هایش را نه!" در دهه هفتاد از قول پروین بر زبان همه بود. اما این روزها رابطه ی خوبی بین این دو برقرار است.

در بازی آخر ایران در جام جهانی با جمله عادل فردوسی پور تحت عنوان "خداحافظ علی دایی؛ خداحافظ جام جهانی." مشکلات آغاز شد. در زمانی که دایی مربی سایپا بود وی تلویحا برنامه 90 و مجری اش عادل فردوسی پور را متهم کرد به اینکه آنها نمی خواهند ما قهرمان شویم. فردوسی پور در باره دایی می گوید او فکر می کند همه با او دشمن هستند، مگر اینکه خلافش ثابت شود.
بازگشت عادل فردوسی پور
بابک کاظمی گزارشگر واحد مرکزی امروز به صورت سوالی خبر از بازگشت احتمالی عادل فردوسی پور به شبکه سه داد.

چند ماه قبل که علی فروغی رئیس شبکه 3 در مصاحبه ای گفت ما هیچ مخالفتی با بازگشت عادل نداریم و او می‌تواند بازی های داخلی و خارجی را گزارش کند، فردوسی پور تاکید داشت که فقط با برنامه 90 به شبکه 3 برمی‌گردد و اساساً اصل ماجرا هم بر سر همین برنامه بودنه گزارش‌هایی که عادل انجام می داد.

این روزها و در حالی که شایعه شده فردوسی پور با برنامه ای تحت عنوان 360 به کنداکتور شبکه 3 برمی گردد، نظر او هیچ تغییری نکرده و قطعا اگر روزی قرار باشد به شبکه 3 برگردد با همان برنامه 90 برمی‌گردد نه با هیچ برنامه یا عنوان دیگری.

کاملا مشخص است که عادل هیچ عطشی هم برای گزارش مسابقات حساس داخلی و خارجی ندارد و همچنان مثل سابق برنامه 90 را مثل فرزندش دوست دارد و طبعا اگر قرار به بازگشت باشد با همان برنامه و با همان عنوان بر می‌گردد برنامه‌ای که تلویزیون هر کاری کرد نتوانست شبیه آن را بسازد و حتی به یک صدم مخاطبان این برنامه دسترسی پیدا کند.

در فضای مجازی شایعاتی در خصوص پایان مدیریت علی فروغی در شبکه 3 مطرح شده است.

در ساعات اخیر شایعه ای در فضای مجازی به راه افتاده که خبر از جدایی علی فروغی از شبکه 3 تلویزیون می دهد.
گفته می‌شود علی فروغی، رییس شبکه سوم به شبکه افق رفته است و از این به بعد قرار است مدیر این شبکه باشد. این خبر از آنجایی اهمیت دارد که حضور عادل فردوسی پور در شبکه 3 ارتباط مستقیمی با مدیریت فروغی در این شبکه دارد. پیش از این جبلی، رییس صدا و سیما هم اعلام کرده بود مخالفتی با بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون ندارد.

البته هنوز صداوسیما به این شایعه واکنش نشان نداده است و این خبر به صورت رسمی اعلام نشده است.

دوری عادل فردوسی پور از صداوسیما تقریبا به 3 سال رسیده و باید دید این چهره محبوب به این رسانه باز خواهد گشت یا نه.

سرمربی پرحاشیه فوتبال ایران در مقابل عادل فردوسی‌پور | رابطه خوب عادل فردوسی‌‌پور با کارلوس کی‌روش سوژه شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟