دارا حیایی پدرش امین حیایی را فروخت! | دارا حیایی ثروت امین حیایی را لو داد

دارا حیایی پسر امین حیایی در یک مصاحبه درباره مستقل شدنش و عدم نیاز به پول پدرش صحبت کرد.
دارا حیایی پدرش امین حیایی را فروخت! | دارا حیایی ثروت امین حیایی را لو داد

به گزارش طلانیوز؛ دارا حیایی بازیگر جوان سینما ایران است. دارا حیایی پسر بازیگر معروف است. دارا حیایی بازیگری را از پدرش امین حیایی آموخنه. دارا حیایی از زن اول امین حیایی است. دارا حیایی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

دارا حیایی پسر امین حیایی بازیگر سرشناس کشورمان است که 11 شهریورماه سال 1375 در تهران متولد شد. دارا حیایی بازیگر جوان تحصیلکرده رشته طراحی صنعتی می باشد. دارا حیایی در سال 95 به دعوت حمید نعمت الهی کارگردان فیلم شعله ور، با امین حیایی هم بازی شد و باتوجه به بازی خوبی که داشت مورد تحسین منتقدین قرار گرفت. مادر دارا حیایی، مونا بانکی پور هم یکی از بازیگران مطرح سینما است. سال 1375 مونا از امین جدا شد و حضانت دارا حیایی را به عهده گرفت.

دیگران چه می خوانند:

دارا حیایی طی مصاحبه ای اعلام کرد که مهریه همسرم جونمو میدم و تو خونه 50 متری از خودم میشینم و با پول پدرم زندگی نمی کنم.

بیوگرافی کامل دارا حیایی
نام : دارا
نام خانوادگی: حیایی

تاریخ تولد :11 شهریور 1375
والدین : امین حیایی و مونا بانکی پور

زمینه فعالیت : بازیگر

سالهای فعالیت: از سال 1395 تاکنون

وضعیت تأهل : مجرد

خانواده دارا حیایی
دارا حیایی تنها پسر امین حیایی و همسر سابقش مونا بانکی پور است. پدر و مادر دارا حیایی هر دو بازیگر بوده و مادر بزرگش فرزانه داوری از بازیگران قدیمی سینما و پیش از انقلاب بود.

امین حیایی زمانی که 22 ساله بود در سال 1371 با مونا بانکی پور ازدواج کرد اما زندگی مشترک آنها دوام چندانی نداشت و پس از به دنیا فرزندشان به جدایی و طلاق منتهی شد. بعد از طلاق حضانت دارا به مادرش سپرده شده بود و دارا با مادرش در کنار مادر بزرگ خود فرزانه داوری مدتی در خارج از کشور زندگی می کردند.

شروع بازیگری دارا حیایی
پدرش که در این فیلم بازیگر نقش اول بود پسرش را هم به این فیلم دعوت کرد تا بتواند اولین تجربه حرفه ای خود را در سینمای ایران به دست آورد. فیلمی که توسط آقای محمدرضا شفیعی کارگردانی و آقای هادی مقدم دوست و حمید نعمت الله آرا نویسندگی کرده بودند این فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر نیز نمایش داده شد. فیلم شعله ور درباره زندگی یک مردی است که احساس می کند شخصیت مهمی نیست همین امر باعث می شود که زندگی او دچار چالش‌های بسیار عجیبی به شود.

بازیگری دارا حیایی  در سریال از سرنوشت
فصل دوم سریال «از سرنوشت» به کارگردانی علیرضا بذرافشان به اتفاقات دوران نوجوانی دو شخصیت اصلی این سریال یعنی هاشم و سهراب اختصاص دارد که ایفای نقش آن‌ها در این فصل به عهده دارا حیایی و کیسان دیباج خواهد بود. «از سرنوشت» در50 قسمت به قلم محمدمهدی سلطانی، روح‌الله صدیق و سارا خسروآبادی نگاشته شده و در فصل دوم آن بازیگرانی چون علیرضا آرا، مائده طهماسبی، فاطیما بهارمست (نغمه)، مرضیه موسوی (آرزو)، مهدی صالحی و … اضافه خواهند شد.
زندگی شخصی دارا حیایی 
دارا حیایی از هنرپیشه های جوان و با استعداد سینما بوده که در سال 1375 به دنیا آمده است او در خانواده ای کاملاً هنری متولد شده پدرش امین حیایی و مادرش مونا بانکی پور میباشد که هر دوی آنها از سوپر استارهای بزرگ و مهم سینمایی ایران به شمار می‌آیند البته پدر و مادرش از یکدیگر جدا شده اند و امین حیایی در حال حاضر نیلوفر خوش خلق ازدواج کرده است او یک خواهر دارد که از همسر دوم پدرش می باشد و خواهر ناتنی اش می باشد. با توجه به خانواده هنری که دارد او هم به طرف سینما و هنر گرایش پیدا کرد رشته تحصیلی اش کامپیوتر بود ولی به هنر علاقه‌مند شد و همانند پدر و مادرش به دنیای بازیگری آمد.

خانواده دارا حیایی

دارا حیایی تنها پسر امین حیایی و همسر سابقش مونا بانکی پور است. پدر و مادر دارا حیایی هر دو بازیگر بوده و مادر بزرگش فرزانه داوری از بازیگران قدیمی سینما و پیش از انقلاب بود. امین حیایی زمانی که 22 ساله بود در سال 1371 با مونا بانکی پور ازدواج کرد اما زندگی مشترک آنها دوام چندانی نداشت و پس از به دنیا فرزندشان به جدایی و طلاق منتهی شد. بعد از طلاق حضانت دارا به مادرش سپرده شده بود و دارا با مادرش در کنار مادر بزرگ خود فرزانه داوری مدتی در خارج از کشور زندگی می کردند.
دوران نوجوانی دارا حیایی

امین حیایی یکی از هنرمندان موفق و پرکار سینمای ایران است که 19 خردادماه سال 1349 متولد شد و بازیگری را از حدود سال 1370 آغاز کرد و در آثار شاخصی مانند کلاه پهلوی، برف آخر، اخراجی ها، شعله‌ور، درخونگاه و... درخشید. مونا بانکی پور بازیگر سابق کشورمان مادر دارا حیایی است که در سریال خواب و بیدار و فیلم سینمایی خانه ای در شن بازی کرده است اما پس از مدتی برای انتخابی بهتر از خواب و بیدار و زندگی نکردن در ایران و حواشی بعد از جدایی اش از دنیای بازیگری فاصله گرفت وسالهای زیادی همراه پسرش دارا در خارج از کشور زندگی کرد.

فعالیت های دارا حیایی 

دارا حیایی مانند پدر و مادر و مادر بزرگش وارد عرصه بازیگری شده و علاقه به بازیگری باعث شده است تا این حرفه را دنبال کند. وی قبلا به ورزش و کامپیوتر علاقه داشت اما به تازگی وارد حرفه بازیگری شده و با فیلم شعله ور وارد جشنواره فیلم فجر شده است. وی در این فیلم همبازی پدرش است و پدر و پسر با هم در این فیلم حضور دارند. دارا در اکران و نشست فیلم شعله ور گفت : دوست ندارم مرا با پدرم بشناسند دوست دارم خودم حرفی برای گفتن داشته باشم و توانایی خود خودم را بسنجم.
دارا حیایی و مادرش
امین حیایی بعد از جدایی از مونا بانکی پور مادر دارا، برای دومین بار ازدواج کرد. او و همسرش نیلوفر خوش خلق در سال 1379 با یکدیگر آشنا و این آشنایی منجر به ازدواج شد. نیلوفر خوش خلق متولد 1351 و بازیگر است و در فیلمهایی همچون قلاده طلا، دایره زنگی، مانی و ندا و سریال خوب بد زشت با همسرش امین حیایی همبازی بودند.

دارا حیایی پدرش امین حیایی را فروخت! | دارا حیایی ثروت امین حیایی را لو داد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟