نشست همفكری درخصوص جذب سرمایه گذاران خارجی در پیام برگزار شد

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با هدف جذب هر چه بیشتر سرمایه گذاران خارجی و تسهیل روند استقرارشان، ایجاد پنجره واحد سرمایه گذاری در منطقه ویژه در دستور کار است.
نشست همفكری درخصوص جذب سرمایه گذاران خارجی در پیام برگزار شد

به گزارش طلانیوز، اکبر قنبرپور در نشستی با مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمايه گذاري و كمكهاي اقتصادي و فني ايران و  مدیران کل  اقتصاد و دارایی البرز  با تاکید بر اینکه نگاه ویژه در منطقه ویژه اقتصادی پیام حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی است تصریح کرد: به همین منظور یکی از مهم ترین برنامه ها ایجاد پنجره واحد برای ارائه خدمات به سرمایه گذاران خارجی است تا روند سرمایه گذاری و کسب مجوزهای کسب و کار در پیام برای این شرکت ها تسهیل شود.

وی با بیان اینکه تا سقف 10 درصد نیروهای شاغل در منطقه ویژه اقتصادی را می توان از نیروهای خارجی جذب کرد عنوان کرد: هم اکنون بیش از 260 سرمایه گذار داخلی به پیام آمده و سهم سرمایه گذاران خارجی 1 درصد است؛ بنا داریم تا سهم سرمایه گذاران خارجی را در برنامه های پیش بینی شده برای استقرار در این منطقه را به 5 درصد برسانیم.

دیگران چه می خوانند:

همچنین در این نشست مشکلات مالیاتی ، گمرکی و بیمه ای سرمایه گذاران مستقر در منطقه ویژه بررسی و تمهیدات لازم برای رفع این مشکلات و حمایت بیشتر از سرمایه گذاری صورت گرفته در منطقه ویژه اقتصادی پیام اتخاذ شد

 

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام

نشست همفكری درخصوص جذب سرمایه گذاران خارجی در پیام برگزار شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟