شرایط خرید پژو 207 در بورس کالا اعلام شد + زمان عرضه و قیمت پژو 207

تنها دو روز دیگر به آغاز عرضه پژو 207 در بورس کالا باقی مانده است. جزئیات قیمت و تعداد عرضه پژو 207 را در ادامه بخوانید.
شرایط خرید پژو 207 در بورس کالا اعلام شد + زمان عرضه و قیمت پژو 207

به گزارش طلانیوز؛ پژو 207 از محبوب‌ترین خودروهای ایرانی موجود در بازار است. چند روز پیش، فروش پژو 207 در بورس کالا توسط ایران خودرو تأیید شد. اما قیمت  و تعداد پژو 207 در این طرح اعلام نشده بود. اما حالا شرایط کامل عرضه پژو 207 به همراه قیمت و زمان عرضه، اعلام شده است.

در جدیدترین نامه محمد نوروزپور، مدیر بازرسی و امور اعضای بورس کالای ایران در خصوص خرید محصول پژو 207 در تاریخ 30 آبان آمده است:

دیگران چه می خوانند:

مهلت ثبت سفارش ساعت 12 روز یکشنبه 29 آبان خواهد بود.

همچنین پیش دریافت خرید خودرو به میزان 100 درصد است و اشخاصی که در عرضه های قبلی موفق به خرید خودرو سواری شده اند امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.

هر کد بورسی صرفا امکان یک ثبت سفارش را دارد و ثبت سفارش برای اشخاص حقوقی مجاز نیست.

تحویل این خودرو به صورت 3 ماهه بوده و در تاریخ 30 بهمن به خریداران انجام می شود و این خودرو دارای فرمان برقی و رنگ سفید است.

پژو 207.jpg" />

همچنین خریداران باید شرایط سنی 18 سال تمام را داشته است.

خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت به آدرس وبسایت(esale.ikco.ir) فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی های مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه های زیر اقدام کنند.

هزینه ها شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ 43 میلیون و 713 هزار و 100 ریال به علاوه 13 درصد بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.

بدیهی است درصورت عدم واریز هزینه های فوق حداکثر تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر خواهد کرد.

شرایط خرید پژو 207 در بورس کالا اعلام شد + زمان عرضه و قیمت پژو 207

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟