۴۹۸ میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون برای چهار واحد تولیدی آذربایجان غربی

محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون از چهار واحد تولیدی استان آذربایجان غربی که مجموعاً از ۴۹۸ میلیارد ریال تسهیلات بانک منتفع شده‌اند بازدید کرد.
۴۹۸ میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون برای چهار واحد تولیدی آذربایجان غربی
دیگران چه می خوانند:

محمد شیخ حسینی در بازدید از شرکت تعاونی پلی‌اتیلن بوکان فرق اقتصاد سرمایه‌داری و اقتصاد مبتنی بر تعاون، تجمیع سرمایه‌های کوچک، انسان محور بودن تعاون، همکاری و کنترل دموکراتیک و مشارکت فکری و اقتصادی اعضاء، توجه به جامعه، اشتغال مستقیم سهامداران عضو بر اساس استعداد، تخصص، علاقه و نیاز مشترک در تعاونی است.
سرپرست بانک توسعه تعاون تجربه تعاونی‌های خانوادگی را طبق تجربه‌های گذشته و الگو برداری از تعاونی‌های اصیل، موفق دانست و مشارکت اقتصادی و فکری، همدلی، انسجام، همکاری و هماهنگی را رمز موفقیت این جنس تعاونی‌ها عنوان کرد و افزود بانک توسعه تعاون بعنوان بازوی اقتصادی دولت در بخش تعاون دغدغه حل مشکلات تعاونی‌ها را دارد و اصولاً جنس این بانک از جنس تعاون گران است.
شیخ حسینی ایجاد، توسعه و حمایت تعاونی‌ها برای به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال مهم عنوان کرد و افزود، بانک توسعه تعاون ظرفیت‌های خود را در خدمت تولید و اشتغال بکار گرفته است و در این بازدیدها نیز به عینه مشاهده شد که مدیریت استان آذربایجان غربی نیز مانند سایر استان‌ها اشتیاق زیادی برای کمک به تولید داخلی و ایجاد اشتغال دارد.
شرکت تعاونی پلی‌اتیلن بوکان یکی از شرکت‌های تعاونی فعال در زمینه تولید انواع لوله‌های پلی‌اتیلنی است که از تسهیلات 48 میلیارد ریالی بانک توسعه تعاون برخوردار شده است.
در ادامه بازدید از طرح‌های مورد حمایت بانک توسعه تعاون در شهرستان بوکان آذربایجان غربی از سردخانه 3 هزار تنی سیامند عزیز پور که با تسهیلات 60 میلیارد ریالی از محل صندوق توسعه ملی احداث گردیده است بازدید کرد و مقرر شد از محل بند الف تبصره 18 جهت توسعه ظرفیت این سردخانه پرداخت گردد.
شیخ حسینی از شرکت اروم تریلر تولیدکننده انواع تریلر بازدید کرد، این شرکت به میزان 200 میلیارد ریال از بانک توسعه تعاون حد اعتباری دریافت نموده است و 880 فقره تسهیلات نیز از طریق تفاهم‌نامه به خریداران محصولات شرکت پرداخت شده است.
وی بازدیدی نیز از بام گستران تولیدکننده انواع عایق رطوبتی ایزوگام به عمل آورد، این شرکت نیز از دریافت 190 میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون در مقاصد تولیدی و ایجاد اشتغال بهره‌مند گردیده است.

۴۹۸ میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون برای چهار واحد تولیدی آذربایجان غربی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟