تراز مثبت۵۷۱ میلیارد تومانی وکار در سه ماه نخست سال

عملکرد تجمیعی سه ماه نخست سال۱۴۰۱ بانک کارآفرین مثبت شد.
تراز مثبت۵۷۱ میلیارد تومانی وکار در سه ماه نخست سال

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، بررسی های اطلاعات و ارقام ثبت شده از عملکرد بانک کارآفرین نشان می دهد که ‌بانک کارآفرین در عملکرد یک ماهه منتهی به ابتدای تیرماه از محل تسهیلات اعطایی، سپرده گذاری، اوراق، سرمایه گذاری و کارمزدهای دریافتی مبلغ 673 میلیون تومان درآمد کسب کرده است .
همین آمار تائید می کند که بانک کارآفرین از محل هزینه مالی، سود سپرده‌ها و کارمزدها مبلغ 458 میلیارد تومان هزینه شناسایی کرده و در نتیجه در این ماه تراز مثبت 125 میلیارد تومانی را ثبت کرده است.

بورس

دیگران چه می خوانند:

همچنین وکار با سرمایه ثبت شده 3950 میلیارد تومان در عملکرد 3 ماهه سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1401 مبلغ 1981 میلیارد تومان درآمد داشته است. بانک کارآفرین در زمان یاد شده مبلغ 1410 میلیارد تومان هزینه شناسایی کرده و در عملکرد تجمیعی تراز مثبت 571 میلیارد تومانی را ثبت کرده است.
بانک کارآفرین در 12 ماهه سال 1400 به ازای هر سهم 34 تومان سود داشته و نسبت P/E این شرکت به 10 رسیده است و از نظر بازدهی نیز در سه ماهه گذشته حدود 8 درصد و در یک سال گذشته حدود 20 درصد بازدهی مثبت داشته است که از این حیث بانک کارآفرین نسبت به بانک های دیگر عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشته است.

تراز مثبت۵۷۱ میلیارد تومانی وکار در سه ماه نخست سال

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟