ورود «اسلب» به بازار صادراتی فولاد هرمزگان جنوب

مجموع درآمد های تجمیعی این شرکت فولادی طی ۳ ماه سپری شده از ابتدای سال مالی تاکنون برابر با ۴ هزار و ۸۷۹ میلیارد تومان بود، این درآمد حاصل شده از فروش «اسلب، بریکت، آهک و آهن اسفنجی» تشکیل شد.
ورود «اسلب» به بازار صادراتی فولاد هرمزگان جنوب

به گزارش روابط عمومی فولاد هرمزگان، شرکت فولاد هرمزگان جنوب در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال 1401 میزان درآمد عملیاتی خود را که حاصل از فروش محصولات بود، طی دوره یک ‎ماهه برابر با یک هزار و 748 میلیارد تومان شناسایی کرد.

مجموع درآمد های تجمیعی این شرکت فولادی طی 3 ماه سپری شده از ابتدای سال مالی تاکنون برابر با 4 هزار و 879 میلیارد تومان بود، این درآمد حاصل شده از فروش «اسلب، بریکت، آهک و آهن اسفنجی» تشکیل شد.

دیگران چه می خوانند:

"هرمز" درآمد تجمیعی که از ابتدای سال مالی تاکنون به ثبت رساند مربوط به فروش محصولات در بازار داخلی و صادراتی بود.

بیشتر بخوانید: اختصاص بیشترین فروش بورس کالا به سه شرکت فولادی

درآمد فولاد هرمزگان جنوب خردادماه 1401

شرکت فولاد هرمزگان جنوب در خردادماه 23 درصد افزایش درآمد را نسبت به ماه گذشته مشاهده کرد، میزان درآمدی که از فروش محصولات در بازار صادراتی به دست آمد برابر با یک هزار و 281 میلیارد تومان بود.

مجموع درآمد صادراتی "هرمز" از ابتدای سال مالی تاکنون بالغ بر با 2 هزار و 522 میلیارد تومان شناسایی شد.

درآمدزاترین محصول فولاد هرمزگان جنوب در خردادماه سال جاری مربوط به محصول «اسلب» با یک هزار و 281 میلیارد تومان بود که در بازار خارج از کشور صورت گرفت.

درآمدی که از فروش این محصول به دست آمد در برگیرنده ی 73 درصد از کل درآمد ها بود و مابقی درآمد ماهانه این شرکت فولادی در بازار داخل کشور به دست آمد، محصولاتی که در بازار داخل کشور به فروش رسید شامل «اسلب، آهن اسفنجی و آهک» می شود.

نرخ فروش محصول «اسلب» در بازار خارج از کشور 16 میلیون 130 هزار تومان در ازای هر تن به ثبت رسید، نرخ فروش این محصول در بازار داخل کشور 4 درصد بالاتر معامله می شد.

مقدار فروش محصولات شرکت "هرمز"

شرکت فولاد هرمزگان جنوب در پایان خردادماه سال جاری 108 هزار و 525 تن از محصولات خود را در بازار داخل کشور به فروش رساند که حجم عمده ای از این مقدار فروش در اختیار فروش محصول «اسلب (صادراتی)» با 79 هزار و 468 تن بود، فولاد هرمزگان جنوب طی 3 ماه گذشته از سال مالی موفق به فروش 315 هزار و 373 تن از محصولات خود شد.

شرکت فولاد هرمزگان جنوب در خردادماه توانست 107 هزار و 77 تن محصول تولید کند که 95 هزار و 942 تن از مقدار تولید ماهانه مربوط به «اسلب» بود، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز 428 هزار و 876 تن تولید ماهانه محصول داشت.

ورود «اسلب» به بازار صادراتی فولاد هرمزگان جنوب

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟