بهار ذوب آهن اصفهان با افزایش تولید همراه بود

مهرداد تولائیان معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان، با اشاره به افزایش تولید این شرکت در بهار امسال نسبت به سه ماهه ابتدای سال گذشته و همچنین رکوردهای این مجتمع عظیم صنعتی در بخش های مختلف در ابتدای سال جاری ابراز امیدواری نمود که در سال ۱۴۰۱ دست یابی به سه میلیون تن چدن در این شرکت را شاهد باشیم.
بهار ذوب آهن اصفهان با افزایش تولید همراه بود

 معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان در خصوص افزایش تولید این شرکت در سه ماهه اول سال جاری نسبت به مدت در سال گذشته گفت : ذوب آهن با تولید 739 هزار و 156 تن چدن نسبت به برنامه یک درصد و نسبت به مدت مشابه سال 1400 نیز 7 درصد رشد داشته است .

وی افزود: تولید محصولات نهایی این شرکت در سه ماهه ابتدای سال جاری 409 هزار و 306 تن بوده که نسبت به سه ماهه اول سال گذشته 6 درصد رشد داشته و تولید فولاد نیز با 662 هزار 254 تن تولید، نسبت به مدت مشابه سال گذشته 11 درصد رشد داشته است . تولید آگلومره در این مدت 855 هزار و 294 تن بوده که نسبت به سه ماهه اول سال گذشته 8 درصد رشد را نشان می دهد و تولید کک نیز برابر با سه ماهه اول ابتدای سال گذشته بود که با توجه به مشکلات تامین زغال سنگ در ابتدای سال جاری، تولید مناسبی محسوب می شود.

دیگران چه می خوانند:

مهندس تولائیان اظهار داشت: این میزان تولید به غیر از تولید چدن که یک درصد از برنامه جلوتر است در سایر موارد نزدیک به برنامه سال جاری است . با وجود مشکلات ابتدای سال جاری در بخش حمل مواد اولیه و سایر محدودیت ها ، این میزان تولید نشان از همت والای تلاشگران ذوب آهن دارد که امید است بتوانیم تا پایان سال تولید سه میلیون تن را به عنوان هدف اصلی شرکت تحقق بخشیم.

شایان ذکر است بر اساس گزارش ذوب آهن اصفهان در سامانه کدال، این شرکت در سه ماهه نخست امسال بیش از 5 هزار و 730 میلیارد تومان فروش داخلی و بیش از 4هزار و 510 میلیارد تومان فروش صادراتی داشته که هر دو در مقایسه با ارقام فروش مدت مشابه سال گذشته از رشد چشمگیری برخوردار هستند.

بهار ذوب آهن اصفهان با افزایش تولید همراه بود

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟