نهادسازی بیمه و بیمه نهادسازی

تجربه آرامشی عمیق و امنیتی پایدار در سال‌های پسین فراغت از کار و تلاش برای معیشت از دیرباز در ردیف بزرگترین خواسته‌ها و گاه رویاهای بشر بوده و هست.
نهادسازی بیمه و بیمه نهادسازی
دیگران چه می خوانند:

تضمین آینده از شاخص‌های مهم رفاهی است که هیچگاه به شکل قطعی و مطلق قابل دستیابی نیست اما برخی ابزارهای مالی و خدمات مکمل می‌توانند تا حدود بسیاری، "ضمانتامه آتی" تلقی شوند.
ظرفیت صنعت بیمه برای نهادسازی از کم‌جمعیت‌ترین گروه یعنی خانواده آغاز می‌شود و به تدریج تمامی آحاد جامعه را دربر می‌گیرد.
به صراحت می‌توان ادعا کرد که "بیمه‌نامه زندگی" جذاب‌ترین، کاربردی‌ترین و ارزشمندترین رشته خانوادگی صنعت بیمه به شمار می‌رود آگاه‌سازی طیف‌های مختلف جامعه از این ظرفیت عظیم، ماموریتی است که بر عهده اهالی صنعت بیمه، رسانه‌های گروهی، هنرمندان، ورزشکاران و سایر اقشار جامعه گذاشته شده است.
در این میان بازنشستگان شریف صنعت بیمه و به خصوص نهاد ناظر این صنعت به عنوان سفیران مجرب و دلسوز می‌توانند در این عرصه درخشان‌ترین نقش زندگانی خود را ایفا کنند.
هدفگذاری بزرگ صنعت بیمه همین افزایش ضریب نفوذ بیمه بین خانواده‌هاست که در آینده نزدیک رویای همگانی‌سازی محصولات و خدمات بیمه‌ای در سطح کشور را محقق خواهد کرد.
بر خود فرض می‌دانم روز خانواده و تکریم بازنشستگان را به تمامی همکاران ارزشمندی تبریک بگویم که عمر بابرکت خود را در راه اعتلای صنعت اطمینان‌بخش و اعتمادآفرین بیمه سپری کرده‌اند.
در پناه پرودگار یگانه و ظل توجهات ولی‌عصر (عج)، سرافراز، پیروز و برقرار باشید. 
 

نهادسازی بیمه و بیمه نهادسازی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟