ظرفیت سازی برای گسترش فعالیت های صنعت بیمه یك امر جدی است

ماموریت های جدید اداره کل پذیرش موسسات و دفاتر بیمه‌ای با محوریت نوآوری و تعامل بیشتر، همزمان با معرفی و ابلاغ حکم مدیر کل جدید برای این اداره کل تبیین شد.
ظرفیت سازی برای گسترش فعالیت های صنعت بیمه یك امر جدی است

در آیین تودیع و معارفه مدیران کل پذیرش موسسات و دفاتر بیمه ای، دکتر علی بنیادی نائینی ضمن ابلاغ حکم مدیرکل جدید، اظهار داشت: برای توسعه روابط و گسترش خدمات بیمه ای و به تبع آن ضریب نفوذ بیمه باید تلاش های مضاعفی صورت گیرد.

وی ضمن قدردانی از خدمات مهدی نمن‌الحسینی و بیان ویژگی‌های مدیریتی وی از جمله جدیت و تلاش بی وقفه، ابراز امیدواری کردند که "محمد جعفریان باباکندی" در این سمت منشا اثرات درخشانی شود.

دیگران چه می خوانند:

معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی بهره گیری از شیوه های نوین احراز صلاحیت حرفه ای مدیران کل صنعت بیمه همچون استفاده از کانون های ارزیابی و توسعه، رعایت سرعت در بررسی درخواست ها و مجوزها در کنار رعایت اصل صحت، سلامت، شفافیت و قاطعیت را از مهمترین ماموریت های این مجموعه اعلام کرد و افزود:استفاده از ظرفیت و دانش و تجربه همکاران بیمه مرکزی به ویژه همکاران اداره پذیرش موسسات و دفاتر بیمه ای به تعامل سازنده با شرکتهای بیمه ای در مسیر تسریع در امور منتهی خواهد شد.

گفتنی است این آیین  با حضور  دکتر علی بنیادی نائینی _ معاون طرح و توسعه_ علی جعفری مدیرکل توسعه مدیریت ریسک و مدیران ادارت این معاونت و همکاران اداره کل پذیرش موسسات و دفاتر بیمه‌ای حضور داشتند که در پایان مراسم از خدمات مهدی نمن الحسینی قدردانی شد.

 

 

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی،

ظرفیت سازی برای گسترش فعالیت های صنعت بیمه یك امر جدی است

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟