هالک ایرانی راهی بیمارستان شد | هالک ایرانی را کتک زدند

هالک ایرانی با انتشار ویدیویی خبرساز شد .
هالک ایرانی راهی بیمارستان شد | هالک ایرانی را کتک زدند

هالک ایرانی فردی که در اینستاگرام با هیاهو به شهرت رسید و دو بار در مبارزات خودش شکست خورد دوباره با حرف و حدیث های فراوان در اینستاگرام وایرال شد . در ادامه ویدیوی دیده نشده از هالک ایرانی با بدن کبود که از خودش منتشر کرده است تا نشان بدهد در رینگ چه بلایی سرش آمده است را می بینید . هالک ایرانی به گفته خودش فشار زیادی را تحمل کرد تا به حواشی پاسخ بدهد . 

بیوگرافی سجاد غریبی
در این مطلب بیوگرافی و عکس های سجاد غریبی را با شما به اشتراک گذاشته ایم . با ما در دلگرم همراه باشید.

دیگران چه می خوانند:

نام و نام خانوادگی    سجاد غریبی
تاریخ تولد    1370/09/28
محل تولد    اهواز
حرفه    ورزشکار رزمی
سوابق کاری    86 تاکنون
وضعیت تاهل    مجرد


سجاد غریبی (هالک ایرانی) ورزشکار رزمی MMA متولد بیست و هشتم آذرماه سال 1370 در اهواز است . او به هالک ایرانی معروف است و از جهت رویارویی با مارتین فورد ترسناک ترین مرد جهان نامش بر سر زبان ها افتاده است.

تحصیلات
سجاد غریبی در دانشگاه بوشهر در رشته اقتصاد تحصیل کرده و لیسانس دارد.

شروع ورزش
پدربزرگ سجاد غریبی از پهلوانان بزرگ زورخانه بوده . سجاد غریبی هم ژنتیک پدربزرگ بی نصیب نبوده و از سن 15 سالگی رشد عضلانی داشته است .

 

شهرت با عنوان جلاد داعش

در خرداد ماه 1395 بود که عکس های سجاد غریبی در فضای مجازی با عنوان «جلاد داعش» رسانه ای شد و در مدت کمی به شهرت عجیبی رسید

خودش می گوید بعلت تشابه اسم با جلاد داعش ، سر زبان ها افتادم و مردم من را عنصری از داعش می دانستند تا اینکه روزنامه «دیلی میل» لندن با چاپ مقاله ای با عنوان «هالک روی کره زمین زنده است» چهره دیگری از من برای مردم ساخت

 

الگویم حضرت علی و امام حسین

من ورزشکارهای زیادی دوست دارم همشون برا من قابل احترام هستند ، روحشان شاد «بیت الله عباس پور» و «داداشی» جهان پهلوانان تکرار نشدنی بودند

ولی الگوی و سلطان عشق من حضرت علی (ع) و امام حسین (ع) هست

 

از سوریه تا آمریکا

سجاد بعد از شهرتی که پیدا کرد بارها اعلام کرده بود می خواهد بعنوان مدافع حرم بارگاه حضرت زینب (س) و جهت مبارزه با داعش به سوریه خواهد رفت

 

مدتی گذشت تا اینکه خبر قرارداد او با یک کمپانی کشی کج در آمریکا به گوش رسید که وزارت ورزش با حضور وی مخالفت کرد!

قد و وزن سجاد غریبی چقدر است
سجاد غریبی با 184 سانتی متر قد و 155 کیلوگرم وزن ، هیچ داروی استروئیدی استفاده نکرده است . او ژنتیکی دارای اندام درشت است.

سجاد غریبی از رشته پاورلیفتینگ و بدنسازی به سمت بوکس آمده و حالا با عنوان هالک ایرانی شناخته می شود.

سجاد غریبی روزانه بین 7 تا 14 وعده غذایی می خورد . به گفته ی خودش وعده های غذایی او در روزهای عادی نهایتا 7 وعده و در مسابقان تا 11 وعده می رسد.

معمولا 5 پرس برنج و سیب زمینی آب پز و سفیده تخم مرغ در برنامه غذاییش است. روزی 2 تا 3 ساعت ورزش می کند و در شبانه روز 8 ساعت می خوابد. 

 

 

آغاز فعالیت حرفه ای
سجاد غریبی از سال 86 و در سن 16 سالگی بدنسازی را آغاز کرده و پس از آن به صورت حرفه ای و به مدت 7 سال در رشته پاورلیفتینگ حضور داشته است.

پس از آن به ورزش بوکس روی آورد و از وزن 177 کیلوگرم به 155 کیلو وزنش را کاهش داده است.

افتخارات
برخی افتخارات هالک ایرانی:

کسب مقام در مسابقات پرس گناوه در سال 88
کسب مقام در مسابقات پرس در سال 89

تشابه اسمی با جلاد داعش
در خردادماه سال 95 ، عکس های سجاد غریبی در فضای مجازی با عنوان «جلاد داعش» پیچید و در مدت کمی به شهرت رسید.

مدتی بعد روزنامه «دیلی میل» لندن مقاله ای چاپ کرد با عنوان «هالک روی کره زمین زنده است» چهره دیگری از سجاد برای مردم جهان ساخت.


سجاد غریبی در میان ورزشکاران معروف علاقه ی زیادی به «بیت الله عباس پور» و « داداشی» دارد اما الگوی او حضرت علی (ع) و امام حسین (ع) هستند.

مبارزه با داعش
سجاد غریبی پس از به شهرت رسیدن تصمیم گرفت که برای مبارزه با داعش به سوریه برود. اما پس از مدتی به دلیل داشتن قرارداد با یک کمپانی کشتی کج در امریکا ، وزارت ورزش با رفتن او به سوریه مخالفت کرد و به آرزویش نرسید.

هالک ایرانی راهی بیمارستان شد | هالک ایرانی را کتک زدند

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟