فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو آغاز شد | جزئیات فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو

فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش محصولات ایران خودرو آغاز شد.
فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو آغاز شد | جزئیات فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو

به گزارش طلانیوز؛ ایران خودرو (با نام تجاری آیکو، IKCO) یک شرکت خودروسازی ایرانی است که دفتر مرکزی آن در تهران قرار دارد و در مرداد 1341 دو برادر به‌نام‌های احمد و محمود خیامی آن را بنیان نهادند. ایران خودرو نخست ایران ناسیونال نام داشت و نخستین گروه تولیدات آن، گونه‌ای اتوبوس بود. شرکت ایران خودرو برای فروش محصولات خود طرح‌های متنوع و متفاوتی ارائه می‌دهد. در آخرین اطلاعیه ایران خودرو، این شرکت قصد دارد از امروز پنجشنبه، 5 آبان 1401 طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش خود را آغاز کند.

 سی و نهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو با تحویل حداکثر 3ماهه از امروز پنجشنبه 5 آبان با عرضه 5 محصول آغاز شد. در این دور از فروش فوری ایران خودرو، سورن پلاس، پژو پارس سال، پژو پارس سال با موتور سفارشی، پژو 207 دستی فرمان برقی و پژو 207 اتوماتیک 6سرعته عرضه می شود. قیمت خودروهای عرضه شده در این مرحله قطعی و موعد تحویل سه ماهه است. متقاضیان از امروز 5 آبان ماه به مدت 4 روز می توانند در این طرح شرکت کنند.

دیگران چه می خوانند:

متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو می بایست صرفا از طریق سامانه ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام نمایند و از ثبت نام در سایت های غیر معتبر و با نشانی مشابه پرهیز نمایند. همچنین واریز وجه فقط از طریق سایت ایران خودرو و پس از اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو خواهد بود.

شرایط عمومی

1- به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

2- حداقل فاصله از آخرین خرید(ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایر خودروسازان 48 ماه می‌باشد.

3- ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب برروی خودروهای سواری با کاربری شخصی)ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (عدم انقضای تاریخ اعتبار) الزامی است.

4- انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث (حتی به صورت وکالتی) ممنوع است..

5- متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و برای واریز وجه، الزم است از کارتهای بانکی به نام خود استفاده نماید.

6- شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.

7- ثبت نام برای متقاضیان حقوقی میسر نخواهد بود.

8- فرد انتخاب شده، می بایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کدپستی)اقدام نماید.

9-مشتری متعهد می گردد حداکثر ظرف مدت 5 ماه از تاریخ تحویل ویا حداقل 1000 کیلومتر کارکرد خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی شرکت مراجعه نماید. در صورت عدم رعایت موارد فوق، گارانتی خودرو ابطال می گردد. در صورت انقضای مهلت تعیین شده و عدم مراجعه مشتری دوره گارانتی خودرو خاتمه یافته تلقی شده و هیچگونه حقی برای مشتری از این بابت نخواهد بود.

10- امکان صلح در قرارداد وجود ندارد.

11- خودروی قابل ارائه از طریق این بخشنامه، از آخرین استاندارد زیست محیطی و مقررات اعمال شده و حاکم بر کشور در زمان تحویل خودرو، برخوردار خواهد بود.

12- صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی،آدرس و کدپستی بر عهده متقاضی است و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات احتمالی ناشی از آن مانند تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده متقاضی است.

شرایط اختصاصی

1- تحویل خودرو بر اساس اولویت بندی تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو خواهد بود.

2- انتخاب رنگ خودرو پس از اعلام اسامی منتخبین و توسط مشتری در مرحله واریز وجه صورت خواهد گرفت.

3-خودروی ثبت نامی، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهد بود و در صورت افزایش قیمت بیمه شخص ثالث یا سایر الزامات قانونی، مشتری متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت است.

4-در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، معادل 36 درصد سالیانه (3درصد ماهانه)، خسارت تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

5- امکان انصراف از ثبت نام تا قبل از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت و میز کار (پنل کاربری) میسر بوده و لیکن پس از انعقاد قرارداد، مشتری به هیچ عنوان حق انصراف ندارد.

6- سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره 300096440 است و تمامی پیامک‌های ارسالی از طریق شماره مذکور صورت خواهد گرفت.

فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو آغاز شد | جزئیات فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟