ایرانسل تازه‌ترین بسته‌های رومینگ نوروزی را معرفی کرد

در پی افزایش سفرها در طول نوروز و برای تسهیل ارتباطات ایرانسلی‌ها در این ایام، تخفیف‌های ویژه‌ای در تعرفه‌های سرویس رومینگ ایرانسل، برای همه مشترکان اعتباری و دائمی در نظر گرفته شده است.
ایرانسل تازه‌ترین بسته‌های رومینگ نوروزی را معرفی کرد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با هدف تسهیل ارتباطات و دسترسی به اینترنت برای مسافران نوروزی خارج از کشور، هفت بسته اینترنت رومینگ بین‌الملل برای استفاده در 49 کشور و یک بسته ویژه برای سفر به کشور عراق معرفی کرد.

بسته‌های اینترنت رومینگ ارائه شده توسط ایرانسل برای نوروز 1402، شامل پنج بسته هفت روزه، به ترتیب با حجم 75 مگابایت و قیمت 50هزار تومان، 150 مگابایت و قیمت 90هزار تومان، 300 مگابایت و قیمت 170هزار تومان، 600 مگابایت و قیمت 290هزار تومان و بسته یک گیگابایتی با قیمت 410هزار تومان است. بسته‌های تخفیفی ارائه‌شده توسط ایرانسل برای نوروز 1402، شامل یک بسته 14 روزه با حجم سه گیگابایت و قیمت 600هزار تومان و یک بسته 30 روزه با حجم پنج گیگابایت و قیمت 900هزار تومان نیز هست.

دیگران چه می خوانند:

این بسته‌های ویژه برای 68 اپراتور در 49 کشور از جمله ترکیه، امارات، ارمنستان، آذربایجان، چین، آلمان، فرانسه، ایتالیا، روسیه و … در دسترس خواهند بود.

همچنین ایرانسل برای مسافران کشور عراق بسته دیگری در نظر گرفته است که شامل 10 گیگابایت اینترنت 10 روزه، به قیمت صدهزار تومان است.

تمامی مشترکان ایرانسل لازم است برای فعال‌سازی خدمات رومینگ، پیش از خروج از کشور، کد دستوری #1111* را شماره گیری یا به سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من مراجعه کنند.

بسته‌های اینترنت رومینگ، ویژه نوروز 1402، از طریق کد دستوری #3*1111* و نیز سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من، قابل فعال‌سازی هستند.

اطلاعات بیشتر در زمینه استفاده از خدمات رومینگ، در صفحه رومینگ وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/roaming در دسترس است.

ایرانسل تازه‌ترین بسته‌های رومینگ نوروزی را معرفی کرد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟