پیش‌بینی قیمت دلار امروز 7 آبان 99

طلانیوز: قیمت دلار دیروز در بازار آزاد رشد ۵۰۰ تومانی را تجربه کرد و به ۲۸,۶۰۰ تومان رسید. اما برای قیمت دلار امروز چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟
 پیش‌بینی قیمت دلار امروز 7 آبان 99
دیگران چه می خوانند:
به گزارش طلانیوز: دیروز  قیمت فروش دلار نیمایی  افت حدود ۱۰۰ تومانی داشت و  به رقم ۲۶ هزار و ۷۳۸ تومان رسید. همچنین سخنگوی دولت در رابطه با ارزهای بلوکه شده ایران در برخی کشورها گقت: ما ده‌ها میلیارد دلار ارز در برخی کشورها داریم که بانک مرکزی و وزارت خارجه با کمیته‌ای مشترک تلاش خود برای بازگرداندن ارزها را انجام می‌دهند. تا کنون تعدادی از کشورها یا به شکل تهاتر یا اشکال دیگر ارزها را بازگرداندند.
 
اگر معامله‌گران کاهشی روز سه‌شنبه در بازار استراحت کرده باشند، به معنای آن است که سایه افت قیمت‌ها از بازار ارز رخت برنبسته است و ممکن است طی روزهای آتی کاهش دوباره قیمت رقم بخورد.
 
با این حال، ورود دلار به کانال ۲۹ هزار تومان می‌تواند این تحلیل را به‌طور موقت بی‌اعتبار کند. بازار ارز بیشتر از گذشته به انتخابات آمریکا حساس شده است و این اتفاق که مهم‌ترین فاند خبری دلار در سال ۹۹ خوانده می‌شود، هفته آینده خواهد افتاد؛ در نتیجه طبیعی است که معامله‌گران به‌صورت جدی اخبار مربوط به این موضوع را در معاملات خود لحاظ کنند.
 
با همه این تفاسیر باید دید قیمت دلار امروز ارزان می‌شود یا نه.

پیش‌بینی قیمت دلار امروز 7 آبان 99

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟