راه اندازی سامانه دیدار بنیاد شهید

سامانه دیدار با هدف تسهیل دیدار ایثارگران وخانواده شهدا با مسئولین راه اندازی شد.
راه اندازی سامانه دیدار بنیاد شهید

به گزارش طلانیوز و به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید، ایثارگران و سایر افراد در ارتباط با بنیاد شهید و امور ایثارگران می‌توانند با مراجعه به این سامانه در پایگاه اطلاع‌رسانی ایثار درخواست خود را برای دیدار و ملاقات با مسئولان بنیاد در همه سطوح ثبت و ارسال کنند.

با راه‌اندازی سامانه «دیدار» با هدف شفاف‌سازی، دسترسی همگان برای دیدار و عدالت محوری، از این پس هیچ ملاقاتی با ایثارگران بدون ثبت در سامانه انجام نمی‌شود و بدین ترتیب امکان پیگیری درخواست‌های ایثارگران، رفع مشکلات و پاسخگویی به این عزیزان فراهم می‌شود.

دیگران چه می خوانند:

براساس فرایند پیش بینی شده در این سامانه نظرات کارشناسی در مورد درخواست‌های ایثارگران در سطوح مختلف در این سامانه ثبت می‌شود تا افراد دیدارکننده در جریان موضوع و راهکار‌های رفع مشکل و پاسخ به سؤالات و درخواست‌ها قرار گیرند.

درخواست ایثارگرانی که به سامانه دسترسی ندارند توسط کارشناسان اداره‌کل مراجعات و پاسخگویی به ایثارگران به صورت حضوری و از طریق تلفن 1616 قابل انجام است.

 یکی از اهداف مهم دیدار با ایثارگران عزیز رفع مشکلات و پاسخگویی به این عزیزان است لذا ممکن است این دیدار‌ها به صورت تصویری، تلفنی و غیرحضوری در سطوح مختلف انجام شود و البته نوبت دیدار با ایثارگران به صورت مستمر از طریق پیامک برای این عزیزان ارسال می‌شود.

گفتنی است ایثارگران عزیز نیاز به ثبت‌نام مجدد در این سامانه را ندارند و افرادی که در سامانه خدمات الکترونیک ایثار ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند وارد این سامانه شوند

راه اندازی سامانه دیدار بنیاد شهید

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟