اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران موجب رونق اقتصادی است

دکتر محمدهادی ایمانیه گفت: توسعه بانکداری قرض‌الحسنه موجب کاهش و کنترل تورم و ایجاد شرایط افزایش رونق اقتصادی در سطح جامعه می‌شود.
اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران موجب رونق اقتصادی است
دیگران چه می خوانند:

به گزارش طلانیوز و به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «بهزاد شمس‌الدینی» مدیر شعب استان فارس با دکتر «محمدهادی ایمانیه» استاندار فارس و دکتر «محسن ربانی‌زاده» معاون اقتصادی استانداری فارس دیدار کرد.
در این دیدار که برای ارائه گزارش عملکرد یکساله مدیریت شعب استان حوزه‌های مختلف فعالیت صورت گرفت، گزارش پرداخت وام‌ به‌صورت تفکیکی به‌ویژه در بخش‌های تکلیفی، اشتغالزایی و حمایت از اقشار ضعیف و کمتر برخوردار ارائه شد.
استاندار فارس در این دیدار گفت: توجه خاص به بانکداری قرض‌الحسنه موجب کاهش و کنترل تورم در سطح جامعه و ایجاد شرایط افزایش رونق اقتصادی خواهد شد.
ایمانیه افزود: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در طرح‌های خود با توجه به ظرفیت استان در بخش کشاورزی و دامپروری نگاه ویژه‌ای به این دو بخش داشته باشد و حمایت‌های خود را در این بخش‌ها افزایش دهد.
وی در همین رابطه گفت: ایجاد شرایط ویژه برای پرداخت وام به روستاییان ضمن جلوگیری از معضلات خروج جمعیت از روستا و ممانعت از ایجاد مسائل و مشکلات اجتماعی در حاشیه شهرها، موجب حمایت از ظرفیت‌های موجود در بخش کشاورزی، دامپروری و صنایع دستی در روستاها خواهد شد.
ارائه خدمات غیرحضوری موجب افزایش دسترسی‌پذیری به بانک است
استاندار فارس افزود: توجه ویژه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به ارائه خدمات غیرحضوری و مجازی سبب می‌شود شهرستان‌هایی که در آن‌ها بانک به‌صورت فیزیکی حضور ندارد نیز بتوانند از ظرفیت‌های موجود بانک استفاده کنند.
ایمانیه در پایان ضمن تقدیر از عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سطح استان، بر حمایت کامل خود از این بانک تأکید کرد.
شمس‌الدینی، مدیر شعب استان فارس بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نیز در این دیدار گفت: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و همچنین دستور مدیرعامل محترم بانک در رابطه با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، مدیریت شعب استان فارس در این حوزه از آمادگی کامل برخوردار است.
پرداخت بیش از 12هزار فقره کالاکارت در استان فارس
وی با ارائه آماری در این زمینه گفت: مدیریت شعب استان فارس در سال گذشته در راستای افزایش قدرت خرید مردم بیش از 12هزار 300 فقره کالاکارت پرداخت کرده که ارزش آن نزدیک به 1000 میلیارد ریال بوده است. همچنین حدود 2500 فقره وام بدون ضامن در سال گذشته از سوی مدیریت شعب این استان پردخت شده است.
شمس‌الدینی افزود: وام ازدواج پرداخت شده در استان 2500 فقره به ارزش تقریبی 2130 میلیارد ریال بوده است. همچنین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان فارس بیش از 1400 فقره وام به ارزش 518میلیارد ریال در همکاری با نهادهای حمایتی و برای توانمندسازی مددجویان این نهادها اعطا کرده است.

اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران موجب رونق اقتصادی است

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟