تعاملات صنعت بیمه با نهادهای مرتبط افزایش می یابد

تقویت تعاملات برون سازمانی و ارتباط با قوای سه گانه از سوی نهاد ناظر صنعت بیمه همچنان ادامه خواهد داشت.
تعاملات صنعت بیمه با نهادهای مرتبط افزایش می یابد

به گزارش طلانیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی مهندس مجید بهزادپور پس از دیدار و گفتگو با دکتر سید محمد حسینی_ معاون امور مجلس رئیس جمهور_ با اعلام این مطلب افزود: تشریح ظرفیت های صنعت بیمه برای دستگاه های اجرایی و حاکمیتی کشور از جمله ماموریت هایی است که در قانون تاسیس برای نهادناظر صنعت بیمه پیش بینی شده است.

رئیس کل بیمه مرکزی، تبیین آخرین وضعیت صنعت بیمه و خدمات ارایه شده این صنعت به مردم را برای مسئولان ارشد کشور، ضروری دانست و گفت: کاهش دغدغه های دولت و مجلس در حوزه های گوناگون نظیر درمان، رفاه اجتماعی و آرامش اقتصادی از تکالیفی است که صنعت بیمه می تواند بر عهده بگیرد.

دیگران چه می خوانند:

در این جلسه دکتر حسینی معاون امور مجلس رییس جمهور هم با بیان این نکته که تعاملات بین اجزای دولت و مجلس باعث پیشبرد تحقق اهداف و تسهیل در امور اجرایی خواهدشد ، تصریح کرد معاونت امور مجلس ریاست جمهوری هم  حمایت های تقنینی خود از همه ارکان اجرایی به ویژه قوانین و مقررات مرتبط با صنعت بیمه کشور را انجام داده و دراین مسیر از همفکری و همکاری صاحب نظران و متخصصان امر بیمه بهره گیری خواهد کرد.

بر اساس این گزارش در این دیدار راهکارهای افزایش سطح تعاملات و گسترش ارتباطات سازمانی بررسی شد.

گفتنی است مهندس مجید بهزادپور پیش از این نیز با دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور نیز با محور همکاری های گسترده دیدار و گفتگو کرده است.

تعاملات صنعت بیمه با نهادهای مرتبط افزایش می یابد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟