مجمع عمومی موسس شرکت بیمه اتکایی آوای پارس برگزار شد

مجمع عمومی موسس شرکت بیمه اتکایی آوای پارس با حضور70درصد سهامداران این شرکت، صبح روز یکشنبه مورخ 22/03/1401 برگزار شد.
مجمع عمومی موسس شرکت بیمه اتکایی آوای پارس برگزار شد

به گزارش طلانیوز: در ابتدای جلسه دبیر کل سندیکای بیمه­گران کشور در سخنانی ضمن تبریک به سهامداران و موسسین شرکت بیمه اتکایی آوای پارس و اعلام آمادگی سندیکا برای هرگونه همکاری با این شرکت، برای کارکنان، موسسین و سهامداران آن آرزوی موفقیت کرد و تاسیس این شرکت را گامی مهم در رشد و توسعه صنعت بیمه کشور دانست.

در ادامه جلسه با معرفی هیات رییسه و اعلام رسمیت مجمع توسط رییس، ابتدا گزارشی از فعالیت­های صورت گرفته در راستای تاسیس این شرکت از جمله ارایه طرح به بیمه مرکزی، اقدام به اخذ مجوزهای لازم از بیمه مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار و فعالیت­های مربوط به ثبت قانونی شرکت توسط مجید بنویدی، نماینده هیات موسس ارایه گردید.

دیگران چه می خوانند:

در پایان تمامی دستورات جلسه اعلام شده در آگهی رسمی با رای سهامداران به تصویب رسید. از جمله این مصوبات می توان به تصویب طرح اساسنامه شرکت، انتخاب اعضای اصلی و علی­البدل هیات مدیره، انتخاب موسسه حسابرسی و خدمات مالی فاطر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی آرمان آروین پارس به عنوان حسابرس علی­البدل و همچنین روزنامه دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه­های کثیرالانتشار شرکت اشاره نمود که تمامی این مصوبات با اعلام رییس مجمع و تایید آن توسط اکثری سهامداران به تصویب رسید.

همچنین مقرر گردید اکچوئر رسمی پس از استقرار اعضای هیات مدیره و آغاز جلسات آن توسط این اعضا مشخص و اعلام گردد.

مجمع عمومی موسس شرکت بیمه اتکایی آوای پارس برگزار شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟