استفاده فولاد خراسان از به روز ترین و شفاف ترین سامانه «تامین کنندگان»

طلانیوز: مجتمع فولاد خراسان با ارتقای سامانه «مدیریت ارتباط با تامین کنندگان (SRM)»، بستری فراگیر، به روز و شفاف برای گسترش دایره تامین کنندگان خود و مدیریت ارتباط با آنان ایجاد کرده است.
استفاده فولاد خراسان از به روز ترین و شفاف ترین سامانه «تامین کنندگان»
دیگران چه می خوانند:
به گزارش طلانیوز:   معاون خرید این شرکت گفت: بهبود و ارتقای سامانه مدیریت ارتباط با تامین کنندگان (SRM) فولاد خراسان در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت و حمایت از ساخت داخل، شفافیت و سهولت دسترسی ها، حذف محدودیت زمانی و مکانی برای تمامی تامین کنندگان داخلیِ قطعات، تجهیزات و مواد اولیه صورت گرفته و در بستر ایجاد شده،  همه تامین کنندگان  می توانند در سامانه  ثبت نام و خوداظهاری کرده و در استعلام ها و مناقصه های شرکت مجتمع فولاد خراسان، در شرایطی برابر و بی طرفانه مشارکت داشته باشند.
 
شاهین صالح محمد زاده افزود: شفافیت این سیستم در تمام مراحل فرایند، از استعلام تا ورود کالا، به کارشناسان خرید کمک می کند تا تامین کنندگان مناسب را انتخاب و عملکرد آنها را در زمان همکاری به صورت شفاف بررسی کنند. همچنین شفافیت این فرایند باعث می شود متقاضیان همکاری با شرکت، دید مثبت و رضایتمندی بیشتری نسبت به فرایند انتخاب تامین کننده و یا نحوه ارزیابی عملکرد خود در طول دوره همکاری داشته باشند.
 
مدیر مهندسی صنایع و فناوری اطلاعات نیز گفت: شرکت مجتمع فولاد خراسان  اکنون جامع ترین و بروزترین سامانه مدیریت ارتباط با تامین کنندگان را با  استفاده از  تکنولوژی روز دنیا (بستر Apex، محصول شرکت اوراکل) را در اختیار دارد. این سامانه به نشانی SRM.khorasansteel.ir با ابزارهای هوشمند از جمله تلفن همراه در دسترس همگان قرار دارد.
 
حمید سالاری نژاد با بیان این که تامین کنندگان به سهولت و با ایجاد یک حساب کاربری با استفاده از یک گوشی تلفن همراه و دسترسی به اینترنت، می توانند در فهرست تامین کنندگان نیازهای قطب صنعت شرق کشور قرار بگیرند، افزود: در ارتقای سیستم مدیریت ارتباط با تأمین کنندگان (SRM)، رفع کلیه نیازهای ارتباطی تأمین کنندگان با مجتمع فولاد خراسان در حوزه خرید در نظر گرفته شده و با ایجاد این بستر، تأمین کننده، از حضور فیزیکی و یا برقراری تماس های تلفنی مکرر با واحدهای خرید جهت پیگیری مسائل بی نیاز شده و می تواند به صورت بروز شده و آنلاین از آخرین اطلاعات مورد نیاز در سیستم استفاده نمایند.
 
رییس فناوری اطلاعات شرکت مجتمع فولاد خراسان هم در این باره اظهار داشت: توسعه ارتباطات الکترونیکی باعث سرعت بخشیدن به انجام کارها و ایجاد شفافیت بیشتر شده است. خوشبختانه با ارتقاء و راه اندازی سیستم جدید، با ایجاد تغییرات کلی در ساختار سیستم  و ایجاد فرآیندها و گزارشات جدید، کانال ارتباطی مناسبی بین تامین کنندگان و  حوزه خرید ایجاد شده است.
 
مجتبی همدم افزود: این سیستم با ایجاد بستری شفاف، امکان شرکت تامین کنندگان در مناقصات و استعلام های شرکت مجتمع فولاد خراسان را در ساده ترین شکل ممکن فراهم و ایشان را از لحظه شرکت در استعلام، در جریان جزئیات استعلام‌های پاسخ داده شده مانند وضعیت بررسی فنی با ذکر دلیل، وضعیت برنده شدن در استعلام، نمایش وضعیت سفارشات ابلاغ شده به تامین کننده(در انتظار تحویل، مرجوعی و تحویل شده) و زمان بندی ارسال آنها، انجام مکاتبات مرتبط به سفارش و استعلام، ارسال درخواستهای پشتیبانی سیستمی، وضعیت کالای ارسالی و جزئیات پرداخت‌ها و صورتحساب‌های مالی قرار می دهد.
 
شرکت مجتمع فولاد خراسان که اولین شرکت در بکارگیری  از سیستم مدیریت ارتباط با تامین کنندگان «SRM»  در صنایع فولادی بوده است اکنون جامع ترین و بروزترین آن را با  استفاده از  تکنولوژی روز دنیا (بستر Apex، محصول شرکت اوراکل) را در اختیار دارد. این سامانه به نشانی SRM.khorasansteel.ir با ابزارهای هوشمند از جمله تلفن همراه در دسترس همگان قرار دارد.
 
امکانات و ویژگی های منحصر به فرد سیستم مدیریت ارتباط با تامین کنندگان (SRM) :
 
    طراحی داشبورد تامین کننده
 
    ایجاد بستر مکاتبات و تیکت گذاری
 
    انجام مکاتبات مرتبط با سفارشات و استعلامها
 
    نمایش وضعیت تایید یا رد بررسی فنی با ذکر دلیل
 
سایر ویژگی ها :
 
    طراحی با تکنولوژی روز دنیا (بستر APEX شرکت اوراکل)
 
    امکان ثبت نام و خود اظهاری تامین کنندگان
 
    مشاهده استعلامها و مناقصات جاری و گذشته
 
    شرکت در استعلام و مناقصات
 
    ثبت قیمت استعلام های فعال
 
    نمایش اطلاعات سفارشات تامین کنندگان
 
    نمایش وضعیت استعلام های پاسخ داده شده
 
    نمایش وضعیت برنده شدن یا نشدن در استعلام
 
    دریافت الکترونیکی ابلاغ سفارش
 
    دسته بندی سفارشات و نمایش جزئیات آنها
 
    نمایش سفارش های در انتظار تحویل و میزان تاخیر در تحویل
 
    نمایش جزئیات رسید کالای تامین کنندگان
 
    نمایش جزئیات پرداخت مالی سفارشات

استفاده فولاد خراسان از به روز ترین و شفاف ترین سامانه «تامین کنندگان»

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟